Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Earlier
 3. Podanie odrzucone. //Zamykam.
 4. Niby Przemek a baba na zdjeciu
 5. Nick:✅❤️Burok™❤️✅ Imię: Przemek Steam_id: STEAM_0:1:491841227 Wiek: Prawie 16 Skąd: Lublin Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Nie, lecz szybko się uczę Dyspozycyjność: kilka godzin dziennie Dlaczego właśnie Ty?: nigdy nie miałem takiej roli dlatego chciałbym sprawdzić czy jestem w stanie ją pełnić Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: chyba nie Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?:
 6. Cześć! Kolejny poradnik, tym razem dotyczący overpeekingu. Dajcie znać co sądzicie o tego typu poradnikach
 7. Cześć! Tym razem przychodzę do Was z poradnikiem na temat zajęcia A na Mirage. Omówione są w nim najczęściej popełniane błędy czy wejściu na BS oraz staram się pokazać jak mniej więcej ma wyglądać takie wejście + na końcu pokazuję standardowe granaty na A, które raczej każdy kojarzy
 8. Cześć! W tym poradniku pokazuję 9 różnych smoke do okna z 9 różnych respów TT. Oczywiście więcej informacji w filmiku Wszystkie komendy i potrzebne rzeczy znajdziecie w opisie filmiku. Zapraszam do obejrzenia!
 9. Cześć! Oto mój kolejny materiał, w którym tym razem pokazuję mołotowy z różnych pozycji na miejsca, gdzie najczęściej kładzie się bombę na Inferno na BS B. Głównie mołotowy przydatne na TT, jednak kilka też może pomóc CT w przeszkodzeniu w zaplantowaniu bomby Zapraszam do obejrzenia!
 10. Widzę że nie ma kto tego zamknąć. A więc z racji że ostatnio dostałem parę skarg za nadużywanie funkcji admina na awp. To podanie nie przejdzie. I rada na przyszłość nie odpierdalaj już więcej bo będzie degrad. Podanie odrzucone. //Zamykam.
 11. Cześć! Przedstawiam Wam kolejny poradnik, trochę w innej formie niż poprzednie. Tym razem pokazuję 10 smoke do pałacu z różnych miejsc na mapie Mirage. Niektóre mniej lub bardziej przydatne, ale może znajdziecie dla nich zastosowanie Zapraszam do obejrzenia oraz subskrypcji kanału - fajnie byłoby wbić te 100 subów
 12. Na NIE. Na razie mamy trochę bardzo aktywnych adminów.
 13. Odrazu pisze że podanie odrzucone. Trzeci raz składasz podanie nie mam ochoty współpracować z taką osobą. //Zamykam.
 14. Na Nie. Konto pod podanie. Pograj trochę i daj się poznać.
 15. Jak dla mnie na Nie!! Masz jeszcze okres próbny na awp a już składasz podanie na drugi serw.
 16. Nick: VES Imię:patryk Steam_id:STEAM_0:1:573796088 Wiek:13 Skąd:śląsk (piasek koło pszczyny) Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: nie Dyspozycyjność: 7-8 H Dlaczego właśnie Ty?: poniewaz nigdy nie byłem adminem i chce sprawdzic swoje umiejetnosci w odbywaniu tej roli i czy wogóle sie do tego nadaje Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?:tak jak najbardziej Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?:
 17. Nick: smurf chad Imię: Igor Steam_id: https://steamcommunity.com/profiles/76561199107171694/ Wiek: Prawie 16 Skąd: Wielkopolska Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Nie Dyspozycyjność: Dziennie jeżeli nie mam nic zaplanowane to od rana do 15 lub wieczorami Dlaczego właśnie Ty?: Widuje dużo osób przeszkadzających w rozgrywce i często nikt nie ma możliwości ich zbanować Nie jestem toksyczną osobą Jestem osobą aktywną Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: chyba tak Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwe
 18. Nick: ♫JestemŻabaLol♫ Imię: Niko Steam_id: STEAM_1:1:575203595 Wiek: 14 Skąd: Kujawsko-Pomorskie Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Tak jestem obecnie na AWPACH Znajomość komend 0-10: 8 Dyspozycyjność: 16 - 21 Dlaczego właśnie Ty?: Myśle że nadaje sie tu na admina ponieważ jestem adminem na AWPACH i jestem tam bardzo aktywny tutaj bede tak samo bo juz rozplanowałem sobie godziny w których będę na AWPACH i ARENACH a arenki bardzo fajne Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera
 19. Próbny do 17.01.2021. Flagi na serwerze nadam jak tylko będzie już chodził. //Zamykam.
 20. Z dniem dzisiejszym, to jest 26 grudnia 2k20, pałeczkę Sołtysa przejmuje @YoddeN Niniejszym pragnę także podziękować @Kaiserza wzorowe prowadzenie sieci w tych trudnych czasach. A Yoddenowi życzę powodzenia! :-)
 21. Widuje Cię na serwerze a adminów nie ma dużo. Na TAK
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.