Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Nick:QubekSTEAM_ID:STEAM_1:0:25329319Nazwa Serwera:AWPData rejestracji na forum:12.07.2019
  3. Zawsze tak było niestety. Też bym był za zmiana. Dla każdego 2pkt za zabójstwo bez względu na ranking byłoby najbardziej sprawiedliwe. Ale dla kogoś kto zasysa mocno w końcu może zabraknąć pkt XD
  4. Yesterday
  5. Jak wiemy punkty na wiejskiej dzialaja w ten sposob, ze im wyzej w ranku tym ciezej je wbijac, bo po prostu, gdy ktos mnie zabije dostaje za mnie te 10 - 20 punktow, ktore ja musze odrobic zabijajac po 5 - 10 osob. Wydaje mi sie, ze powinni oni dostawac tych punktow rzeczywiscie wiecej, ale czy az tyle? Dla mnie to za duzo, mimo, ze czesto na serwerze wyciagam k/d 3.0 to po 2 deadach punkty wracaj do stanu, albo zerowego, albo minusowego, wiec proponuje lekka zmiane systmu punktow ;P
  6. Polecam od 0:52 Tak na ogół to polecam se dodać do playlisty <3
  7. Hahahaha też witam młodzież
  8. Priviet, ni panimaju pa ruski I da sama prawda (oprócz trzeciego)
  9. +rep Autokampa jakich mao +często gra -wszyscy przechodzą jak patrzy tyłów +informuje team że przeszli
  10. Nick: BarTeKSTEAM_ID: STEAM_0:0:221606800Nazwa Serwera: AwpData rejestracji na forum: 1.04.2019
  11. Last week
  12. Bo to cel na teraz, taki krótkotrwały i ooooooo już widzę do kogo mogę się ewentualnie zwrócić o pomoc
  13. elo elo, latwiutki cel, ja tam siedze sobie w globalku od 2 lat juz ponad hehe B)
  14. Nick: ganskiSTEAM_ID: STEAM_1:1:90024548Nazwa Serwera: AwpData rejestracji na forum: 12 Listopad 2016
  15. kaiser co ty kurwa brałes co ci gloomy do tego soku dojebał
  16. Witamy, wreszcie na forum Mogę ci w tym pomóc :3
  17. Nick: lolidragonn / madziulka Imię: Magdalena Wiek: (nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ) Wzrost: 175cm Kolor oczu: zielony Kolor włosów: ciemny blond Skąd: Podlaskie / Mazowieckie Szkoła: yyyyy uczelnia :3 Ulubiona muzyka: wszystko i nic, więc nie wiem co tu wpisać Ulubiony sport: bieganie pomiędzy pracą a CS-em Ulubione zajęcia: rysowanie / robienie zdjęć Ulubione jedzenie: takie które się nie rusza i nie ucieka Ulubione napoje procentowe: hmmm weźmiecie mnie za alkoholika więc się nie wypowiadam :3 Marzenia: być szczęśliwym w życiu Chciał(a)bym: w końcu mieć globala Samochód lub inny pojazd: mam i jedździ. :3 Miło, że się pytacie. Dziękuję, że się martwicie <3 Wady: leń śmierdzący, umiem się nieźle migać od obowiązków ;D Zalety: jak coś robie to do końca Nie lubię: trucia dupy Uwielbiam: trolowanie na mma Ulubiona mapa: o matko nie jedna :3 Ulubiona broń: nie można faworyzować broni ale ogólnie to broń dla ślepych i ułomnych (tak AUG/SG) Fotka:
  18. tak jak już się wypowiedziałem - pamiętam cię sprzed tych 2-3 lat, wiem że ogarniasz i jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko Witamy ponownie. Zamykam.
  19. Token

Różne

Była już propozycja wyłączenia obrażeń z noża i nie przeszła i moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, nóż jest, był i będzie. ich strata, nóż zawsze niezależnie od różnicy punktów, bierze 2 punkty, a zabójstwo z awp z dużą różnicą zawsze bierze więcej niż te 2. WeSmart miałem to w planach już od dawna, ale nie było czasu żeby się za to zabrać, może w następnym tygodniu uda się coś ogarnąć. WYDAJĘ mi się że to już kiedyś było (gram tu gdzieś od 2016 więc takich drobiazgów nie można pamiętać dokładnie), skoro tego nie ma to pewnie ma swój powód bo inni pewnie nadużywali tej opcji, przykład niżej. w takim razie możesz dodać mnie do znajomych, siedzę praktycznie 24/7 na steam na online/niewidoczny więc żaden problem dla mnie wbić na chwilę i komuś dać mute/gaga/bana. poza tym cziterskie kurwiszcza (i nie tylko ich) zawsze można zgłosić (mając oczywiście niepodważalne dowody) w odpowiednim dziale tutaj ;) Livia dużo zrobić sama nie może, jedynie przekazać mi (oczywiście jeśli nie zna odpowiedzi) że ktoś coś zaproponował, miał jakieś pytanie etc, tak jak zresztą Kaiser zauważył nie każdy poświęca 100% czasu na kanterka. Mam nadzieję że wyjaśniłem wszystkie wątki, pozdrawiam cieplutko. Zamykam
  20. Nirek

Różne

Zgadzam się z nim dmg z kosy nie powinno być ^^
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.