Jump to content

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/09/2019 in all areas

 1. 3 points
  Token

  Różne

  Była już propozycja wyłączenia obrażeń z noża i nie przeszła i moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, nóż jest, był i będzie. ich strata, nóż zawsze niezależnie od różnicy punktów, bierze 2 punkty, a zabójstwo z awp z dużą różnicą zawsze bierze więcej niż te 2. WeSmart miałem to w planach już od dawna, ale nie było czasu żeby się za to zabrać, może w następnym tygodniu uda się coś ogarnąć. WYDAJĘ mi się że to już kiedyś było (gram tu gdzieś od 2016 więc takich drobiazgów nie można pamiętać dokładnie), skoro tego nie ma to pewnie ma swój powód bo inni pewnie nadużywali tej opcji, przykład niżej. w takim razie możesz dodać mnie do znajomych, siedzę praktycznie 24/7 na steam na online/niewidoczny więc żaden problem dla mnie wbić na chwilę i komuś dać mute/gaga/bana. poza tym cziterskie kurwiszcza (i nie tylko ich) zawsze można zgłosić (mając oczywiście niepodważalne dowody) w odpowiednim dziale tutaj ;) Livia dużo zrobić sama nie może, jedynie przekazać mi (oczywiście jeśli nie zna odpowiedzi) że ktoś coś zaproponował, miał jakieś pytanie etc, tak jak zresztą Kaiser zauważył nie każdy poświęca 100% czasu na kanterka. Mam nadzieję że wyjaśniłem wszystkie wątki, pozdrawiam cieplutko. Zamykam
 2. 2 points
  lolidragonn

  Cześć leszczyki ;D

  Nick: lolidragonn / madziulka Imię: Magdalena Wiek: (nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ) Wzrost: 175cm Kolor oczu: zielony Kolor włosów: ciemny blond Skąd: Podlaskie / Mazowieckie Szkoła: yyyyy uczelnia :3 Ulubiona muzyka: wszystko i nic, więc nie wiem co tu wpisać Ulubiony sport: bieganie pomiędzy pracą a CS-em Ulubione zajęcia: rysowanie / robienie zdjęć Ulubione jedzenie: takie które się nie rusza i nie ucieka Ulubione napoje procentowe: hmmm weźmiecie mnie za alkoholika więc się nie wypowiadam :3 Marzenia: być szczęśliwym w życiu Chciał(a)bym: w końcu mieć globala Samochód lub inny pojazd: mam i jedździ. :3 Miło, że się pytacie. Dziękuję, że się martwicie <3 Wady: leń śmierdzący, umiem się nieźle migać od obowiązków ;D Zalety: jak coś robie to do końca Nie lubię: trucia dupy Uwielbiam: trolowanie na mma Ulubiona mapa: o matko nie jedna :3 Ulubiona broń: nie można faworyzować broni ale ogólnie to broń dla ślepych i ułomnych (tak AUG/SG) Fotka:
 3. 2 points
  ZUHU

  Cześć leszczyki ;D

  kaiser co ty kurwa brałes co ci gloomy do tego soku dojebał
 4. 1 point
  lolidragonn

  Cześć leszczyki ;D

  OH :3
 5. 1 point
  Nirek

  Różne

  Zgadzam się z nim dmg z kosy nie powinno być ^^
 6. 1 point
  Kaiser

  Różne

  Jesteś z topki wiec musisz sobie radzić, dlaczego chcesz niszczyć marzenia dzieci o zabiciu takiego prosa! calladmin jest na każdym serwerze co do pozostałych weźmy np taką sytuacje: gra sobie na serwerze 5 znajomych, przychodzi inny gracz, im to sie nie spodoba i dają vote na bana. Różnych graczy można spotkać Nie każdy admin musi poświęcać tej zjeb**** yhm kochanej grze 100% swojego czasu, to że jest się online nic nie znaczy ja jestem online prawie cały czas a jestem w pracy od 7.45 do 16.45 Szanuje cię za to że nabijasz posty dając jakieś propozycje a nie np jak on :
 7. 1 point
  Kolox

  [ganski] Podanie

  Skoro sam opiekun uznał, że się nadajesz to czemu by nie. Na tak.
 8. 1 point
  Floater

  [ganski] Podanie

  na TAK ale dajmy jeszcze innym się wypowiedzieć!
 9. 1 point
  Token

  [ganski] Podanie

  oczywiście że na TAK, pamiętam jak jeszcze za czasów bycia adminem widywałem go praktycznie codziennie na serwerze uważam że to czysta formalność ale poczekam na opinię innych.
 10. 1 point
  Floater

  Zmiana roundsoundow

  Z uwagi na coraz młodsze community, które zbiera się na naszym serwerze uważam zmianę roundsound za dobry pomysł. Postaram się to ogarnąć w następnym tygodniu bo aktualnie nie mam zbytnio dostępu do swojego sprzętu przez remont w moim pokoju. /zamykam
 11. -1 points
  oxxik

  Różne

  Witam ! Grając tu od jakiegoś czasu zauważyłem i przemyślałem parę spraw, które mogłyby zaistnieć na tym serwerze - dmg z noży (zmniejszenie do 1 damage'u z [prawego:lewego] lub do zera) Bo jednak biorąc przykład z mojego punktu to jak ludzie widzieli że jestem z topki to w 10 lecieli z noża ,więc niech se lecą w 10 ale te obrażenia z noża zminimalizowane do 1 - usunięcie wielu nie grywalnych i nie wybieranych map - dodanie !voteban, !votemute, !votekick, !calladmin Ze względu na to iż siedzę na serwerze chyba najwięcej, więc i wiem najwięcej. Podam sytuacje jedną z niewielu Jest 15 osób na serwerze wbija dziecko które się wydziera, bo oczywiście rodziców nie ma. Powyzywał a skończyło się że każdy musiał go mutować. Mniejsza z nim. Wchodzi pewna osoba który się odpaliła bo napisali EZ Grał przez 20 minut, bo po 20 minutach nie było nikogo opórcz niego na servie : ) Oczywiście napisałem do jedynego admina którego mam w znajomych. Do Livi. Nie chce skarżyć ale nic nie zrobiła : < (online) Mam nadzieję że nie trzeba każdemu z osobna tłumaczyć : 3 Ostatnio jako: Snax1or Niedługo będę rekrutował na admina na serwerze awp, a jeśliby mi się udało to te rzeczy będą bardziej brane pod uwagę !
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.