Jump to content

PanPP

Użytkownik
 • Content Count

  867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Everything posted by PanPP

 1. Wejdę na tego serwa i sprawdzę jego stan psychiczny. Możliwe że to urazy po tym jak spadł z dywanu wpływają na jego odbiór osób w otoczeniu. Z poważaniem doktor medycyny psychofizycznooralnej. Don Vito Corleone.
 2. PanPP

  Horror

  Zróbmy kącik fanów anime niech wiedzą że jest nas więcej!
 3. PanPP

  Horror

  Trudne sprawy, titanic
 4. PanPP

  Surówka

  Słyszałem, że stopy azjatek najlpiej do tego pasują, szczególnie takie nie umyte, a najlepsze takie tygodniowe z domieszką nasiona murzyna.
 5. NO CO ZROBISZ JAK NIC NIE ZROBISZ To na Mirka zapraszam tam zawsze się trafi jakiś plebs do zwyzywania. A chętnie bym twój ryj usłyszał XDDD.
 6. Polecam Matiza 8setka silnik.
 7. Engel ja nie wiem skąd w tobie tyle dobrej energii. Gdzie się podział ten toksyczny i wulgarny ziemniak którego znamy i kochamy? :< A tak serio to nawet okejka pomysły. Chyba zacznę grać na awp żeby cię wkurwiać B)
 8. PanPP

  Ban za nic

  Po 4 pomoże
 9. Kurwa obejrzyjcie sobie ekipę remontowa z 1 sezonu to się dowiecie kim jest Engel. Oczywiście że na tak. Bo grubas koń.
 10. W sensie że otworzyles skrzynkę na oczach milionów osób co przyniosło ci chwałę i bogactwo?
 11. A gdzie chlanie piwa? Gdzie chodzenie do szkoły? Gdzie zbieranie znaczków
 12. PanPP

  Typ z Wh

  Po steam id można zajebac beton chyba?
 13. PanPP

  Podanie ;)

  co nabijał wczoraj? lufe? wiadro? bongo? nabijał się z dredów @muFas? nabijał cie w butelke? XDD? @Valenna jeżeli masz 13 lat to znaczy że ktoś słysząc twój głos w CSGO uzna że jesteś chłopak 15,5 lat który nie ma jeszcze mutacji ;v, albo 8 latek który jest dzieciokiem, zależy od twojego głosu. Na waszym miejscu, dałbym mu tydzień/dwa żeby się pokazał na serwerze; aktywność na forum. Jakieś wyzywanie @Counter od kurw najgorszych, albo jeżdzenie po starej @S!kora. Albo jakaś aferka, coś w ten deseń, żeby chłopak był jak amerikano któremu mija wjek zjebania genetycznego przechodzącego w fazę obrastania jajek :v
 14. PanPP

  Podanie ;)

  Myślę że 15 lat to bardzo dojrzały osobnik, któremu pierwsze kiełki już puściły na pomidorach. Normalnie @Kaiser chyba ma rację. Zgłoszę swoje plemniki na admina bo w sumie wiek nie gra roli
 15. iks kurwa de, teraz to trzeba napisać: jebac admina 320
 16. Zawsze tak było niestety. Też bym był za zmiana. Dla każdego 2pkt za zabójstwo bez względu na ranking byłoby najbardziej sprawiedliwe. Ale dla kogoś kto zasysa mocno w końcu może zabraknąć pkt XD
 17. PanPP

  Prośba o UnMute

  Yyy jeżeli tak było to unmute i pluje na nich masno. A jak było inaczej i kolox się nie pomylił to wiesz gdzie lądujesz ;(
 18. PanPP

  Prośba o UnMuta

  Jeszcze powiedz że jesteś rocznik 2005+ to ci wybacze
 19. Odpuśćmy mu jego głupotę. Jeżeli demko czyste to po co robić dym o jakieś konto z banem XD
 20. A ja nw po co ty się tlumaczysz z drugiego konta jak nikt nie pyta. Tylko sobie robisz pod górkę. Admin niech się tłumaczy i jebać kaisera.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.