Jump to content

♛ Górczyk ♛

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

♛ Górczyk ♛ last won the day on September 26

♛ Górczyk ♛ had the most liked content!

About ♛ Górczyk ♛

 • Rank
  AlPaczino

Profile Information

 • Ulubiony serwer
  AWP
 • Płeć
  Mężczyzna

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198202536023

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. Kiedyś już była o tym mowa i jak dobrze pamiętam to nie przeszło. Jak dla mnie nie ma sensu nic zmieniać . Jak siedzę na serwie,kiedy jest dużo osób to rzadko kiedy zdarza się sytuacja że ludzie chcą grać ns,zazwyczaj ns grane są jak jest max 5-6 osób.
 2. Elo młody Twoje demka zostaną w mojej pamięci na długo
 3. Jak dla mnie nic tu nie widać. A tym bardziej że to już 3 permik od którego się odwołuje. A więc jeszcze raz powiem jak dla mnie czysty. PS. @Zielax_YT dobre demka kręcisz i ta jakość xDDD
 4. Ogarnięty chłopaczek NA TAK
 5. Nick: ♛góя¢zук♛ Imię: Bartek Steam_id: STEAM_0:1:121135147 Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198202536023 Wiek: 18 Skąd:Okolice Łodzi Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Dawno temu jeszcze za czasów 1.6 i jakiś czas temu na wiejskiej:D Znajomość komend (0-10): Praktycznie wszystkie potrzebne komendy Czy będziesz aktywny na forum: Praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych. Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera: Chciałbym pomóc reszcie administracji(a jak wiemy jest ich mało na chwile obecną).A trochę się pozmieniało,często jak potrzebna jest administracja to nikogo nie ma,więc myślę że mógł bym się przydać Dyspozycyjność:Codziennie w godzinach popołudniowych. Dlaczego właśnie Ty?:Ostatnio wróciłem po dłuższej przerwie na serwer i doszedłem do wniosku że nie jest za dobrze,mianowicie chodzi mi o to że dużo osób łamie regulamin a admina nie ma...Chciałbym pomóc w panowaniu nad serwerem i waśnie dlatego piszę to podanie. Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Oczywiście, nie widzę problemu by tego nie robić to tylko 5PLN Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś:Serwer polecam swoim znajomym ze steam i tym których znam osobiście.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.