Jump to content

Kolox

⊙Junior Head Admin
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Kolox

 1. Ode mnie na nie. Dlaczego ? Z tego co mi się kojarzy nie grasz na tym serwerzy, nie znasz tam ludzi. Twoje statystyki to potwierdzają, bo zagrałeś zaledwie 30 aren. Posiedź dłużej na serwerze i spróbuj ponownie, poza tym masz admina na mirage, a jak wszyscy wiemy, że w dwóch miejscach na raz nie można być. Tak wiem, że mógłbyś wchodzić i banować ludzi jakby nikogo nie było, lecz @Kaiser czy inni admini aren są akurat bardzo często. Takie jest moje zdanie.
 2. Kolejny Miłosz na Wiejskiej ! Fotki brak ale siema
 3. Jestem na tak ! Przyda się ogarnięty opiekun na tym serwerze. Ma sporą wiedzę o serwerach i ich funkcjonowaniu, a także dużo czasu spędził już na wiejskiej! No co tu dużo mówić, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
 4. A gdzie jpg się pytam ?? Elo
 5. Kojarzę Cię z serwerów, jak najbardziej na tak !
 6. Kolox

  ban

  Miałeś już bana na naszych serwerach, którego sam nadałem, więc beton zostaje. /zamykam
 7. Kolox

  unban Apollyon

  wyjaśnione /zamykam
 8. Kolox

  unban Apollyon

  @Nirek dodaj mnie do znajomcyh bo nie mam calego dnia
 9. Jeżeli to powrót to dlaczego by nie. Na tak !
 10. Kolox

  ''Kosowanie''

  @Espositoco powiesz w tej sprawie ?
 11. Kolox

  Cheater

  No i tyle mi wystarczy. Dzięki /zamykam
 12. Kolox

  Cheater

  @EspositoJasne że da się coś z tym zrobić. @Rumoss Podaj nick albo godzinę albo mapę na której aktualnie graliście . Postaram się coś z tym zrobić.
 13. Jeżeli na forum ciągle masz admina mirage to czemu byś nie miał mieć też na serwerze.
 14. No Michał, to się nazywa prawdziwe zainteresowanie serwerem na którym jest się opiekunem. Chapeus bas ! A co do zmian, challange jak najbardziej można by było wprowadzić do wszystkich graczy, jest to dobra inicjatywa rozchwytywana przez graczy, bo kto nie lubi pokazać komuś, że jest nie tylko lepszy w gębie, ale również skillowo. Co do Vipa to, rękawiczki bym zostawił tylko dla Vipa, a kosy udostępniłbym dla wszystkich, zawsze lepiej się biega z jakimś karambitem niż z standardową kosą (jak to niektórzy mówią, kosa dodaje +10 do skilla ;p). Co do obrażeń w czasie rzeczywistym, myślę, że mogła by być to świetna sprawa, idealnie pasująca do serwera 1vs1, bo na reszcie serwerów moim zdaniem by się średnio sprawdzało. Double jump oraz apteczki zostawiłbym bez zmian i nie uważam, że double jump jest opcją p2w, mniej odważnym stwierdzeniem według mnie byłoby to, że apteczki są bardziej p2w, ale tak czy siak jest to w sumie standardem dorzucanym do vipa na serwerach. RTV moim zdaniem będzie świetną sprawą, bo tak jak sam zauważyłeś niektóre mapy są niezbyt lubiane, a kolejne to są przez większość nienawidzone. Takie jest moje zdanie, a co do naprawy calladmina, wiesz gdzie musisz kierować sprawę, do TraktoraReperatora czyli niezawodnego @Counter. Pozdrawiam !
 15. *Backup forum był* /zamykam
 16. Mimo, że wiek jeszcze nie ten to jestem na tak ze względu, iż na tym serwerze rzadko kiedy jakiś admin siedzi, może Ty będziesz wyjątkiem.
 17. Też mam taką nadzieję, że się nie powtórzy. /zamykam
 18. Przypadkowe z takim ciekawym dopiskiem ? Czy miał być ban na krócej po prostu ?
 19. Co to ma byc za powód? Nawet wczoraj Ci tłumaczyłem, że admin powinien dawać przykład i nie odwalać maniany na serwerze. Jeżeli spamujesz na czacie/micro to potem ludzie robią to samo i wynikają sytuacje jak np wczorajsza. Ogarnij to troszkę i będzie git.
 20. Czekałem dość długo na to podanie, jak najbardziej na tak, wiele razy mi pomagał.
 21. @Counter Jeżeli mapa będzie miała taką nazwę to specjalnie będę wchodził na awp-y żeby ją pograć <3 . Co do mapy @Valenna jestem na tak. Podoba mi się ta mapa. A Mapa @Jula taka sobie, ale można ją wprowadzić na okres próbny i zobaczyć jak będzie prosperowała.
 22. Nick: Imię: Steam_id: Wiek: Skąd: Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Dyspozycyjność: Dlaczego właśnie Ty?: Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?: Do tego wzoru się zastosuj.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.