Jump to content
Sz4ry

Problem z demami-Gra się crashuje

Recommended Posts

Witam.Czy ktoś znalazł rozwiązanie, tzw. fixa w przypadku gdy demka crashują grę?

Przy próbie odtworzenia demka czy to starego czy nowego, nagranego 3-10min wcześniej w momencie ładowania gra się wyłącza.Działa w 100 przypadkach na 100 prób.Dodam, że sprawdzałem spójność plików oraz reinstalowałem cs-a od nowa.Mam nadzieję, że ktoś miał podobny problem i uporał się z nim oraz wyrazi chęć podzielenia się nabytą wiedzą na ten temat. 

Kurcze wiesz jest temat o pomoc to próbuję pomoć, a druga rzecz tak musze nabić posty bo według mnie jest to bezsens te 10 postów które trzeba nabić żeby starać się o admina. moim zdanie to ilość czasu spędzona na serwerze na którym się starasz o admina powinna mieć decyzję o tym kto moze a kto nie. te posty nie są absolutnie związane z adminem na serwerze ale to ktoś dał taką zasadę to próbuje

Temat można zamknąć.Na obecną chwile nie jest mi już potrzebne rozwiązanie ze względu na brak czasu na granie.A rozwiązaniem była zmiana rozdzielczości bezpośrednio przed próbą obejrzenia demka.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.