Jump to content
Sign in to follow this  
Token

podanko masne

Recommended Posts

Nick: Token

Imię:Adam

Steam_id: 1:116560089

Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Jo, najczęściej na jailach i awupkach

Dyspozycyjność: Praktycznie codziennie po szkole (~15) do późna, zależy też czy nie znudzi mi się komputer i pójdę spać (rzadko)

Dlaczego właśnie Ty?:Gram na tym serwerze od poprzednich wakacji, tutaj także poznałem swoją ekipkę, lubię grać na tym serwerze jak i na całej serwerowni Wiejskiej chociaż i tak największą moją uwagę przykuwa tylko serwer AWP i Only Mirek. Jedna z rzeczy która też mnie przyciąga tutaj, to community które jest fajne, może czasami toksyczne i lekko autystyczne, ale fajne. Bardzo chciałbym zostać tutaj adminem gdyż jest to chyba drugi mój serwer w życiu na którym gram dłużej niż 1-1,5 roku, plus często kiedy admini są niedostępni panuje totalny syf i młyn na serwerze i chciałbym temu zapobiec. Uważam że większość starszych graczy mnie kojarzy i może potwierdzić że jestem miłą, spokojną osobą i zostanę wybrany przez głos ludu na stróża prawa (xD). 

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Aktualnie nie bo mam masę wydatków i co uda mi się odłożyć to odrazu idzie na cele prywatne, ale myślę że za jakiś czas (miesiąc może 2) na spokojnie mógłbym wspomagać serwerownie

Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?: Rekomendacja na zasadzie znajomy znajomego. Polecałem serwer kolegom a oni zapraszali swoich :)

Pozdrawiam 

Korzystajac z okazji to na temat twojego muta* ( jutro miedzy 15-19 najlepiej napisz to to ogarne), a teraz co do podania:

Jako jeden z tych "starszych graczy" na owym serwerze, szczerze nie kojarze Cie ale mniejsza..

Mam w znajomych na steamku wielu graczy z serwera, ktorzy gdy tylko dzialo sie cos gdzie byla potrzebna interwencja to odrazu pisali. W ostatnim czasie nie otrzymalem zadnej takiej wiadomosci.. wiec gdzie ten caly syf?Jak sam jestem na serwerze gorzej zachowuja sie starsi gracze niz ta mlodsza spolecznosc..

Godzinę temu, Token napisał:

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Aktualnie nie bo mam masę wydatków i co uda mi się odłożyć to odrazu idzie na cele prywatne, ale myślę że za jakiś czas (miesiąc może 2) na spokojnie mógłbym wspomagać serwerownie

Przywolujac swietne porownanie jednej osoby z administracji: 5zl miesiecznie to tylko paczka chipsow.. a podejrzewam ze wydajesz wiecej niz 5tke na podobne rzeczy.. Tak czy siak, skladki powrocily a moim zdaniem to kluczowy aspekt w tym wszystkim. Ja jestem na NIE, ale czekam na odpowiedz reszty ;) pozdro!

1 godzinę temu, Token napisał:

Jak wszyscy płacą to wszyscy. Wyjątków nie ma. Co do podania nie znam Ciebie w ogóle, nie.

Cytat
37 minut temu, bobe' napisał:

Przywolujac swietne porownanie jednej osoby z administracji: 5zl miesiecznie to tylko paczka chipsow.. a podejrzewam ze wydajesz wiecej niz 5tke na podobne rzeczy

jo tylko że nie mam telefonu od 1,5 miesiąca i po prostu zbieram na niego zostało mi jeszcze ~130 ziko więc po prostu odkładam cały czas na niego bo nie mam jak się kontakować etc. chyba kumasz czaczę

Cytat
38 minut temu, bobe' napisał:

Mam w znajomych na steamku wielu graczy z serwera, ktorzy gdy tylko dzialo sie cos gdzie byla potrzebna interwencja to odrazu pisali. W ostatnim czasie nie otrzymalem zadnej takiej wiadomosci.. wiec gdzie ten caly syf?Jak sam jestem na serwerze gorzej zachowuja sie starsi gracze niz ta mlodsza spolecznosc..

wczoraj akurat byla taka sytuacja że typki się kłóciły o typka który wychodził poza tekstury na tej mapie lego i ogółem po jakimś czasie zaczęły się wyzwiska i wtedy akurat pisałem do klauna żeby wbił co może raczej potwierdzić.

może to też dlatego że zazwyczaj przesiaduje na serwerze po szkole i grają raczej niedzielni gracze niż starzy wyjadacze. 

Godzinę temu, Token napisał:

może to też dlatego że zazwyczaj przesiaduje na serwerze po szkole i grają raczej niedzielni gracze niż starzy wyjadacze. 

Często siedzie sobie kolo godziny 15 jezeli sa ludzie i naprawde nie spotkalem Cie jeszcze na miragu. Za podbijanie sobie postow spamiac w roznych dzialach zeby tylko miec to 10 postow jestem na NIE jezeli moje zdanie cokolwiek tu znaczy ;p 

27 minut temu, Kolox napisał:

Często siedzie sobie kolo godziny 15 jezeli sa ludzie i naprawde nie spotkalem Cie jeszcze na miragu. Za podbijanie sobie postow spamiac w roznych dzialach zeby tylko miec to 10 postow jestem na NIE jezeli moje zdanie cokolwiek tu znaczy ;p

chodziło mi w tym przypadku o awp(oczywiście jeżeli jest parę osób bo siedzieć samemu lub z 3/4 osobami nie ma sensu), na mirku siedzę zazwyczaj w godzinnach wieczornych jak nie mam z kim pograć i się nudzę, a miałem chyba 7 czy 8 postów normalnych takich tylko dzisiaj dobiłem te 2 czy 3 żeby móc napisać.

zresztą chyba o której siedzę na mirażu nie jest ważne bo nie aplikuje o admina tam tylko tu więc chyba mało odpowiedni argument, być może nie widziałeś mnie też ze względu na to że aktualnie mam nick smm :v

W dniu 4.12.2018 o 16:26, Token napisał:

Ciężko mi uwierzyć, że nie będzie Ci szkoda czasu na ogarnianie młynów, cziterów na serwerze, jeśli szkoda Ci wydać 5 złotych na sieć. Zrozumiałbym gdyby były to jakieś większe kwoty, ale mówimy tu o jebanym piątaku, bez przesady. 

@Token Jak na razie spotkałem cię na serwerze może z 2-3 razy, z tego co zaobserwowałem tworzysz fajna atmosfere na serwerze taki party maker z ciebie xD ale czy taka osoba jest odpowiednia na stanowisko administratora? Daj mi się trochę lepiej poznać i może wtedy jak na razie

NA NIE 

//Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.