Skocz do zawartości
Cinek

Podanie o admina #Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cinek

Imię: Marcin

Steam_id: STEAM_0:0:121995458

Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Nie.

Dyspozycyjność: 1-2 godziny dziennie. Sporo czasu spędzam na serwerze.

Dlaczego właśnie Ty?: Staram się uspokajać nerwowe osoby oraz być przykładem.

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak.

Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?: Zapraszałem znajomych, zglaszalem osoby przeszkadzające, oszukujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkałem cię za mirku parę razy i siedziałeś cicho, więc  po co szarej osobie admin  która nie wnosi nic na serwer admin c;

Po drugi posty nabite w parę sekund więc spierdalaj na drzewo stary małpiszonie xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby spoko ale dzisiaj krzyczałeś kto Magdzie dał admina bo slapowała Ciebie i nie wiem czy nie piszesz podanka by robić jej to samo ( ach te rodzeństwo) no ale przeciwwskazań nie mam aczkolwiek trochę tego bydła czyt:adminów tam już jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ewusia napisał:

Niby spoko ale dzisiaj krzyczałeś kto Magdzie dał admina bo slapowała Ciebie i nie wiem czy nie piszesz podanka by robić jej to samo ( ach te rodzeństwo) no ale przeciwwskazań nie mam aczkolwiek trochę tego bydła czyt:adminów tam już jest ;p

Zgłaszam się na admina ponieważ chciałbym wspomóc jakoś serwer. W 2017 bodajże (lub wcześniej grałem na FFA dopóki nie przestali na nim grać. Wiecie samemu na serwerze to troszke nudno.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Jaśnie Pan napisał:

dobrze strzela, poza tym niedlugo bedzie wysyp kont od dzieci, ktore wbily prime'a i przyjda sobie poczitowac na serwer. Kazda chetna do pomocy reka sie przyda. Za.

W punkt trafione, także za jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnych przeciwwskazań, chłopak dobrze strzela, fajnie się z nim rozmawia,  grał sporo na FFA, a teraz często go widuję na Only Mirage, myślę, że można go wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Madzia2k tu jakiś spisek wyczuwam xD.Poza tym proszę o wyjaśnienia na pw odnośnie slapowania autora podania.

@Klaun Ja ci zaraz dam.Proszę nie obrażać xD

Ogólnie Cinek spoko.Jak pisał wyżej Adam w planach jest ponowne otwarcie serwera dla nonprime (tfu na kurwiszcza) więc ogarnięci admini sie przydadzą.A to czy się sprawdzi wyjdzie w praniu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Cinek napisał:

Zgłaszam się na admina ponieważ chciałbym wspomóc jakoś serwer. W 2017 bodajże (lub wcześniej grałem na FFA dopóki nie przestali na nim grać. Wiecie samemu na serwerze to troszke nudno.)

Spoczko Cinek mam czarne poczucie humoru :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Ogólnie Cinek spoko.Jak pisał wyżej Adam w planach jest ponowne otwarcie serwera dla nonprime (tfu na kurwiszcza) więc ogarnięci admini sie przydadzą.A to czy się sprawdzi wyjdzie w praniu.Pozdrawiam

Nie ma takiego planu :) Cinka pamiętam jak u nas grał, nigdy nie było z nim problemów, ani nigdy jakoś nie wychodził przed szereg. Może właśnie ktoś stonowany, kto z za kulis będzie działał by się nam przydał, a nie Adako HUR DUR NIE OBRAŻAĆ MISZCZA KURWY JEBANE BO BAN. NOŁ OFENS SZERMIER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Counter na tak, ja na tak, wszyscy na tak. Countera nie ma więc ostatecznie proszę o przyznanie próbnego do 03.02. ^^ Doglądajcie go i dajcie jakiś feedback, czy dobry, czy nie dobry admin. Zamykam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej Polityka prywatności.