Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Disruption Team


PepeKOZAK
 Share

Recommended Posts

Skład :

Nazwa Teamu : Disruption Team

Logo 

 

1.jpg

Edited by PepeKOZAK
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Informacja ode mnie 

Proszę o wypisanie mnie z listy graczy aktywnych w tej drużynie. 

Powód ? 

To już jest śmieszne xD Pepe po całości wyjebane, wczoraj pisze do niego czy jutro jest ten mecz ( pisał do mnie jakoś w sobotę po południu czy godzina 19:30 pasuję ).

Od wczoraj żadnej wiadomości nie dostałem ( oczekiwałem od rana wiadomości od niego by wiedzieć jak sobie plany na piątek ułożyć ) 

Dopiero jak napisałem do @Madzia2k to dała mi informacje cytuje " Szyna mi napisał, że 8 marca.. ja już nie ogarniam " 

No tutaj nie ma co już ogarniać.. 

Jeden jak i drugi zmieniają co chwile daty meczu tylko po co? Jeśli jedna z drużyn nie może zagrać bo gracze są zajęci i nie mają czasu to W/O proste a nie przedłużanie takie bezsensowne..

Jakoś każda z drużyn, które były w lidze potrafiły już rozegrać swoje mecze i jedne wygrały drugie przegrały a teraz oczekują na kolejne mecze xD tylko nie mogą zagrać bo ktoś nie może dogadać się w sprawie terminu xD 

Link to comment
Share on other sites

@PanPP kolejny który nie czyta informacji na forum. Mecze w tym tygodniu ,a dokładnie od 28do5marca nie zostają rozegrane ze względu na IEM. Z @PepeKOZAK ustaliliśmy i mogliśmy zagrać nawet wczoraj. Z powyższego powodu ,nie było takiej opcji. 

(Na telefonie się chujowo pisze. Więcej informacji dam ,za paręnaście minut.)

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.03.2019 o 17:00, GOD*KsMiLoFF napisał:

 

To już jest śmieszne xD Pepe po całości wyjebane, wczoraj pisze do niego czy jutro jest ten mecz ( pisał do mnie jakoś w sobotę po południu czy godzina 19:30 pasuję ).

Od wczoraj żadnej wiadomości nie dostałem ( oczekiwałem od rana wiadomości od niego by wiedzieć jak sobie plany na piątek ułożyć ) 

 

Powiem, tak wasz kapitan , który wchodzi raz na tydzien na forum to totalne dno umysłowe. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby ciężko było ustalić jakikolwiek termin. W pierwszym sezonie Wiejskie Ligi poszło sprawnie, z nikim żadnych problemów. Cytuję @PepeKozak "Po co mam się pytać innych czy będą jeśli mnie nie ma." Z tego co wiem to masz zapisane 6osobową drużynę, ale to szczegół. Nawet się nie namęczyłeś ,żeby napisać proste słowa. Możecie 8marca? Z racji, że nie wiedziałem czy będzie ten mecz, czy też nie. Sam postanowiłem się ,dopytać twoich zawodników. Cytuję @PepeKOZAK. "stormy mowil ze trenuje z jakas druzynka i malo czasu ma wiec jak ja nie gram to automatycznie jest 4 :)". Zapytałem się Stormiego, uznał ,że będzie wtedy. Dopytywałem się też innych. Madzia napisała, że powinna być. Kamil odpisał, że będzie. JJ nie odpisał, a Szagi miał wątpliwości. Taki kapitan jak ty to się nadaje, do obierania ziemniaków co najwyżej. Nie umiesz nawet zarządzić swoją drużyną. Po sytuacji związanej w Piątek Tyg temu, nie było nas. Informowałem o tym na forum, a zapomiałem o najważniejszym czyli bezpośrednim komunikacie do @Counter jak i @PepeKOZAK.. Przepraszam chłopaki z góry, iż tego nie zrobiłem. Doinformowałem się swoich teammatów, dlaczego ich nie było. Jednego nie było z racji ,iż przebywał z Mamą w szpitalu, ponieważ miała ważną operację. Drugi nie mógł, z powodu odbioru rodziny z najbliższej stacji pociągu. Czyli 60km od naszego połozenia. Pociągiem przyjechali o 22.26. Mecz był na 22 więc z automatu by się nie wyrobił. StandIn nie odpisywał, więc chuj Ci w dupe @edge.. Najchętniej dałbym wam walkower jaki bardzo chcecie, ale wiem ,że ten mecz to 50/50. Z tej racji, fajnie byłoby go zagrać i chociaż "Trochę" mieć przy tym zabawy. @PepeKOZAK. wyznacz datę i gramy. Jeśli ty zasugerujesz mi ,że ZNOWU mam Ci ,proponować DATĘ ,której nie zatwierdzisz to twój błąd. Nie mój. Czekam na potwierdzenie. @PepeKOZAK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.