Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na odświeżenie tematu. 

Moja propozycja brzmi: Dodanie mapy train/inf/D2 do obecnych 2 czyli cache/mirage 

Wnisoki: 

1. Dust2, przyciąga od groma ludzi (prawda, najwięcej dzieci i haxow, ale na obecnych 2 jest to samo) 
  2. Train mapa, naprawdę wymagająca, ale wciągająca. Potrafiąca przyciągnąć prawdziwych zapaleńców na serwery 
  3. Inferno,  o tej mapie powiem najmniej, sam jej jakoś szczególnie nie uwielbiam. Ale może znajdzie się kilka, kilkunastu chętnych na jej dodanie i powie nam czemu akurat ta mapka. 

A więc głosujemy, kto i za jaką mapą jesteś. Wysil się podaj powód swojego wyboru ;) Do dzieła, liczę na wysyp odpowiedzi, może czas osiągnąć top 5 w Polsce serwera 3maps?  O ile pomysł wypali. Wszystko w naszych rękach! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chciałam dodać 3 mapę ja osobiście wole inferno ale wiem ,że ten cholerny DD2 ma siłę przyciągania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie 2maps musi zostać, jedynie mapy które przyciągają ludzi, jak jeszcze byłem opiekunem na 4mapsie-3mapsie robiliśmy takie hece i nic nie dawało niestety, tylko ludzie uciekali  i na mirka/cache wracali ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm. Myślę że właściciel pozostanie mocno przy swoim. Ale może jak będzie tu znacznie więcej pozytywnych odpowiedzi na temat 3maps, to zdanie Pana Lichwy się zmieni? :D Spróbujmy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kodzi napisał:

Hmm. Myślę że właściciel pozostanie mocno przy swoim. Ale może jak będzie tu znacznie więcej pozytywnych odpowiedzi na temat 3maps, to zdanie Pana Lichwy się zmieni? :D Spróbujmy :D

Wasz serwer, wasze podwórko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan właściciel jak to jest stary pijany co żubra pije i leży xDD

mucho mayna 

Ja bym dodał traina/dusta inferno źle się gra jak jest  więcej osób na serwerze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie tak dawno temu nie było na tym serwerze w ogóle adminów, a ludzie i tak mimo wszystko tam grali. Może trochę się wstrzymajcie ze zmianami. Jest parę osób więcej teraz, jest nowy opiekun, coś się dzieje. Ja osobiście proponuje się wstrzymać na miesiąc chociaż i zobaczyć jak teraz będzie to wyglądało. Ale jak już tak bardzo chcecie coś zmienić to proponuje cache/dust ewentualne mirage/cache/dust. Mapy typu inferno, train nie przyciągną graczy, z resztą te mapy już były przerabiane i słabo to wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@otis dobrze prawisz. Może faktycznie spróbujmy zostawić tak jak jest. A w razie gorszych wyników(czego bym nie chciał) zastanowimy się ponownie nad zmianą.

Tak więc ostatnie słowo należy od opiekunów serwera, ich wypowiedź niech będzie ostatnią i zamykamy temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurła kaj 3 maps... Pojebało kogoś xD 

Jedynie myśle ze można spróbować podmienić np. cache-na DD2  ;) i tak co jakiś czas o ile to wypali ;** wtedy to by miało jakiś sens życia :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie dd2. Za czasow 1.6 to sie nerdzilo ale w csgo nie grywalny jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi