Skocz do zawartości
Xenz

Podanie Xenz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xenz

Imię: Tomasz

Steam_id: STEAM_1:1:162556525  na początek te konto kiedyś było moje później oddałem do meczyków znajomemu i teraz można powiedzieć że znów jest moje ale zamierzam mieć inne konto główne. 

Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Byłem od 2016 roku tutaj na kilku serwerach i też jako opiekun :)

Dyspozycyjność: Codziennie po pracy

Dlaczego właśnie Ty?: Bardzo lubiłem to robić miło spędzałem czas i po prostu chciało mi się grać.

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak

Jak przyczyniłeś/łaś się do rozwoju serwera?: W tamtym czasie to było jedno z moim hobby interesowałem się serwerami a także forum i robiłem wszytko by na wiejskiej było jak najwięcej osób mam też zasobom rozkręcenie serwera od 0 do fulla

Moje nagłe znikniecie wtedy miało duży wpływ na moją i karierę więc musiałem decyzje podjąć natychmiastowo 
Był to półtora roczny kontrakt z moja firma na wyjazd do Bazyli i koordynacji budowy 50km od Rio 
Obszerną wiadomość o tym ze znikam i kończę w CSem dostała tylko Shirou ponieważ z nią miałem najlepszy wtedy kontakt
Uznałem że wtedy nie będę tego oznajmiał na forum tylko przekaże wiadomość jej. 
Na mają prośbę miałom przekazać to innym zainteresowanym a Gladosowi i Biolosowi miała oddać opiekuna z mojego serwera Retakes o który tak walczyłem :)

Myślę ze tak skrócona wersja wystarczy bo tak naprawdę to pewnie was to nie obchodzi ale chciałem to napisać żebym był clear ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem na Tak

Myślę, że opinia innych będzie mało  istotna bo cię nasze dzieci nie pamiętają XD Flagi nadam jutro/pojutrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś kto zostawił serwer w rękach biolosa jest kompetentny? XD

Na pewno ktoś taki się przyda na arenkach teraz na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej Polityka prywatności.