Skocz do zawartości
Ichi

[ INFO ] Drabinka, rozpiska, coś żech nabazgroł.

Rekomendowane odpowiedzi

Niech do mnie ktoś z sandrox napisze na pw forum. Albo na steam niech doda. Bo nie wiem kto tam szefuje. To się dogadamy co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Ichi napisał:

masz downie xD

Ale ja się wstydzę. Nieśmiały jestem w takich sytuacjach wolę żeby to mnie podrywali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ichi a nie lepiej żeby wszystkie mecze były BO3? Nie ma ich tak wiele, a odpaść z turnieju po jednej mapie to trochę niedosyt, bo może zdecydować trochę szczęścia. Albo drabinka przegranych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kokac napisał:

Ichi a nie lepiej żeby wszystkie mecze były BO3? Nie ma ich tak wiele, a odpaść z turnieju po jednej mapie to trochę niedosyt, bo może zdecydować trochę szczęścia. Albo drabinka przegranych?

dej no na luz chuju <3 z BO3 to jest katorga majster ;) BO3 to finał najlepiej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kokac napisał:

Zgadzam się z tym ale ciekawe jak czasowo to wygląda lecz tak jak napisałeś trochę szczęścia w nieszczęściu i po meczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by się oglądało BO3 od poziomu początkowych eliminacji, ale tak jak zauważyła Ewa czasowo to już robi się problem. Taki system od początku powoduje rozciągnięcie rozgrywek, bo przyjmując, że każdy mecz będzie po te 3 mapy to mamy dłuższą ligę o ok. dwa tygodnie, a nikt nie chce powtórek z poprzedniej edycji gdzie to trwało i trwało i końca nie było widać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam czasu niestety na prowadzenie ligi przez kilka miesięcy, bo znając życie wiele osób będzie miało problem ze zgraniem się, jak to było w 2k16. BO3 jedziemy od ćwierć finałów, co da nam łącznie 13-15 meczy, każdy po godzinie licząc ( albo i więcej ) + rozgrzewki, ogarnięcie streamu, serwera, przygotowanie się wszystkich, zebranie ludzi, opóźnienia bo ktoś robi kupe albo ucieka przez okno od kochanki z sąsiedniego osiedla... to się wydaje niewiele, jeżeli idziesz kolejne dwa rankedy w nocy o północy i dobieranie gry trwa 3 minuty z przerwą na siusiu. Były przypadki, że ktoś w połowie musiał opuścić grę i już była lipa. System nie ulega zmianie, zostajemy przy tym co ustaliłem. Dodatkowo na pierwszego postu dopiszę info w kwestii pickowania i banowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Ichi napisał:

BO1: 6 naprzemiennych banów, dwie mapy, które zostaną będą wybierane drogą losowania. Nie będzie to niestety spektakularny rzut monetą, bo nie dam rady tego potwierdzić, ale zrobimy coś podobnego, co da nam uczciwy rezultat.

Ja potwierdzę! XD będę naocznym świadkiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bo1 to jak 6 banow to 1 mapazostaje chyba wiec nie trzeba losowania robic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurla. Bo1 gramy I chuj. Ja nie mam zamiaru się pierdolic w sobotę 2/3h z tymi debilami z mojej drużyny na TS'ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Klaun napisał:

@PanPPjak nie będziesz latał srać co chwilę to pójdzie sprawnie xD

oki bede 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnieli dodać, że w finale po zaciekłej walce dwóch drużyn nie ma wygranej.Ostatnia drużyna gra na mnie na aim map usp BO3.A tak całkiem serio to powodzenia w lidze kumple :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Sz4ry napisał:

Zapomnieli dodać, że w finale po zaciekłej walce dwóch drużyn nie ma wygranej.Ostatnia drużyna gra na mnie na aim map usp BO3.A tak całkiem serio to powodzenia w lidze kumple :]

haha Szary przecież Ty byś przegrał nawet z najsłabszym ogniwem który nie znalazł teamu czyli z @Counter, to co Ty chcesz dostać 16:0 x2 ? Proszę Cię nie ośmieszaj się. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kolox napisał:

haha Szary przecież Ty byś przegrał nawet z najsłabszym ogniwem który nie znalazł teamu czyli z @Counter, to co Ty chcesz dostać 16:0 x2 ? Proszę Cię nie ośmieszaj się. :D 

Wciągnąłbym Cię jak muche flecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.02.2019 o 02:52, Ichi napisał:

Waszym zadaniem jest ugadanie się na konkretny termin z przeciwnikiem, podanie godziny i przekazanie informacji w tym temacie, ja daję info zwrotne, że przybite i gramy.

Więc dałam w tym :D zaraz zapisze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi