Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

SERWER


Jaśnie Pan
 Share

Recommended Posts

BAGNO :) Brak konfiguracji, czegokolwiek, zmarnowaliśmy 2 godziny wielu ludziom. Dziękuję bardzo Dobremu Duszkowi, bez którego byłbym w ogóle bez niczego, a tak to chociaż udało się serwer włączyć :) Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację głównie drużyny @Espositoi @Ewusia, ponieważ to Wy byliście głównym tematem dzisiejszego dnia dla wielu osób, w tym i dla mnie. Jest mi niezmiernie przykro, że tak wyszło. Jeżeli nie uda się utworzyć poprawnej konfiguracji, bez lagów na GOTV i przede wszystkim działającego serwera, to anuluję ligę. Włożyłem w to sporo energii i czasu, regulamin, dyskusje z graczami, liderami drużyn, grafiki i wiele wiele innych, ale w stawianie serwera nie miałem żadnego wkładu. Trochę szkoda, że się na tym nie znam, bo jak by nie patrzeć jak umiesz liczyć, to licz na siebie... W każdym razie do usłyszenia ludziki. W piątek mam nadzieję podać ostateczną informację odnośnie ligi :)

Link to comment
Share on other sites

@Ichi

20 godzin temu, Ewusia napisał:

Szkoda ,że nie wypaliło bo nasze rozpoczęcie ligi to dla niektórych już jak finał :DSpokojnie nie pali się nie dzisiaj to następnym razem drużyna @Esposito

Nie dla każdego XDD. Przynajmniej jak przegracie to będziecie wiedzieć że nie musieliście tracić czasu żeby finał przegrać XD. Albo jak wygracie to już bd opijac final. 

W tabeli jeszcze jest disruption team dziobaka podróbki także na nich sie zakończy wasze marzenie o finale <smutna prawda ale prawdziwa>

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, PepeKOZAK. napisał:

@PanPP To ty jesteś moją podróbką xD

Weź nie kłam. Księdza nie oszukasz. 

 

Godzinę temu, SzyNa♚ napisał:

Obaj jesteście miernymi dziobakami XDD

 

Weź tam sklej. Bo dostałeś głowę na b z digla I się splakales I wyszedłes z serwa

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tygodniu wyszła lipa z serwerem bo robiłem go na szybko w nocy, dzień przed swoim planowanym wyjazdem. Sesja, doktorat, praca i życiowe obowiązki zepchnęły konfigurację na dalszy plan. Byłem przekonany, że się wyrobię ale niestety, pomyliłem się. Jest mi strasznie głupio z tego powodu, bo wielu ludzi włożyło swój czas w organizację tego wszystkiego, mi pozostawiając właściwie tylko jedną rzecz do zrobienia, a i tak to spieprzyłem.

Najmocniej przepraszam. Szczerze. Zrobiło mi się żenująco jak usłyszałem, że mecze są odwołane przez niedopełnienie przeze mnie obowiązków. Raz jeszcze przepraszam. Wyszła żenada z mojej strony.

Wpis dodaję dopiero dzisiaj, gdy jestem po ciężkiej chorobie przewodu pokarmowego, żeby nikt nie myślał, że zapomniałem. Serwer co prawda został skonfigurowany ale przez moją postawę zniechęcił się główny organizator, czemu się wcale nie dziwię.

 

Raz jeszcze wszystkich najmocniej przepraszam.

Adam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.