Jump to content
Sign in to follow this  
Makoszl

Niesłuszny ban

Recommended Posts

Administrator Ewka nie powinna miec dostepu do banowania na serwerze poniewaz mogłem grac na serwerze 5h pod rzad gdzie byłem sprawdzany przez 2 innych administratorow i nie otrzymałem bana a gdy ona weszła po 15min niby cos zawuazyła i dostałem instant bana za niby wallhacka. A druga sprawa to bedzie ze na serwerze wystepuje bug gdzie ktos moze byc niewidzialny i po zakonczeniu rundy pojawia sie od razu i gdy ta osoba do mnie podbiegła i ja zabiłem dostałem od razu bez rzadnego sprawdzenia bana. Najwidoczniej na serwerze nie moga byc gracze z rangami typu lem supreme oraz global i tacy co robia po 40killi na mecz gracze mi mowili ze gram dobrze i nie cheatuje wiec pozdrawiam i prosze o odbanowanie kont z nickami ''MultiGamePlayGuy'' oraz ''-_-'' i przemyślenie czy ten administrator zasługuje na tą range Dziękuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę czekał a o tą drugą akcje z Bugiem na serwerze ? :) Bo skończeniu sie czasu bez planta pojawił się obok mnie + widziałem go na radarze i słyszałem więc mogłem się go spodziewać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mnie się czepiają a nikogo nie zbanowałam kurła. A po drugie dostałeś bana na jednym koncie i jest demko a liczysz na to ,że obandują Tobie drugie bo nie słusznie? Jako początkujący gracz duzo wiesz a bywali tacy co poruszać się w grze nie potrafili , wiec talent posiadasz mocarny.I sprawdź może najpierw bany kto i za co zbanował Ciebie a nie przypierdalasz się do mnie no na jednym od Szyny a na drugim od Justa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej nie sprawdziłem banów mój błąd tylko z tego co pamiętam gdy dostałem bana od szyny to nie było go w spectach więc nie wiem skąd mógł wiedzieć o jakiejś akcji :/  bo była tylko Ewka która zareagowała krótkim "ahha" na to że zauważyłem przeciwnika i strzeliłem w jego stronę  po czym zginąłem a z drugą akcją tak samo Just był w drużynie przeciwnej i po tym jak zabiłem przeciwnika który pojawił się obok mnie nie minęło 10sekund i zostałem zbanowany bez żadnego sprawdzenia lub jakiegokolwiek pytania nie zdążyłem nawet napisać że się pojawił. Najwidoczniej trzeba grać tylko wtedy gdy żadnego admina nie ma na serwerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dlatego ,że my nie musimy wchodzić na specta aby widzieć Ciebie jak grasz gdy jedno z nas zginie to może obserwować dowolnego gracza 

 

EDIT: Demko sobie zobaczyłam , ukrywasz sie dobrze ale małe akcje Ciebie spalaja 

Runda 4 mapa mirage :Rzucasz smoke w stronę ct na pełnej po za plantowaniu paki chcesz przejść przez smołe lecz nagle STOP i cofka bo widzisz ,że leci tam 3 typa , więc kierunek rampa ale na rampe zbliża się od tt inny ziomek i spierdalasz na ninje , kitrasz dupe i wychylasz jak gościu z rampy wybiega.Zabijasz go 

Runda 5 ta sama mapka: Zaczyna się meczyk biegniesz w stronę rampy i jeszcze jeden koleś , tamten stoi na donicy Ty widzisz gościa za ściana na blisko i chcesz rzucić molo mu lecz ten nagle chce wychylić rampę a Ty co robisz? Molo w łapie i spierdzielasz gdzie jeszcze gościu nie wyszedł... Reszty nie chce mi się pisać jak ktoś chętny może sobie sprawdzić demko , konta są nowe i jestem pełna podziwu ,że wbijasz tak szybko te rangi cyt : "Najwidoczniej na serwerze nie moga byc gracze z rangami typu lem supreme oraz global i tacy co robia po 40killi " 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Makoszl napisał:

widzę że nie da się nic zdziałać "dobra" administracja.

Co ty chcesz zdziałać? Lecisz na wallhacku i jeszcze się pultasz. Turlaj dropsa ziomek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wyższych rangach sprawdzanie pozycji i używanie słuchawek jest normalne na niższych to wallhack? Rozumiem, po 4 letnim doświadczeniu w csie chyba mam prawo wiedzieć gdzie może ustawić się przeciwnik i sprawdzić pozycję czyż nie? Na kałaszkach nie jest to chyba często widywane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 4 latach gry? Wiec czemu grasz na nowych kontach? Pokaz nam swojego maina w takim razie a po dwa nic nie sprawdziłeś z tego co opisałam bo uciekałeś. Na tym serwerze w tym momencie grało kilka osób powyżej Lema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.