Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

PÓŁFINAŁY WIEJSKIEJ LIGI S2


Counter
 Share

Recommended Posts

Witam, tak jak widać na załączonym obrazku półfinały zapowiadają się bardzo emocjonująco.

W pierwszym półfinale, który będzie zawierał 3 mapy, bądź może tylko 2 zmierzy się drużyna, która broni tytuł z pierwszego sezonu, mowa tu oczywiście o "Ekipie Remontowej" , którą kieruje znany i nielubiany, rudy mieszkaniec małej miejscowości, której nikt nie zna, ale może tylko sami mieszkańcy ją znają, mowa tu oczywiście o @PanPP. Jej przeciwnikiem będzie ekipa @Kolox i spółki, nazwanej w języku ciężkim do przyswojenia tzn.: "Panzerkampfwagen". @Kolox znany z tego, że staje się coraz częściej gościem dolnej tabeli w końcu obiecał, że wyjdzie z 15 fragów w ciągu jednej mapy! ROZUMIECIE TO? Ja też nie, dlatego liczę na jakieś dzikie zakłady. 

Drugi półfinał zapowiada się iście emocjonująco jak pierwszy. Drużyna, która prawie zagrała na majorze w Katowiach, drużyna która posiada dwa 10 lvl faceit, drużyna która posiada kobietę w składzie, drużyna która jest tak Masna jak Masno ni, oczywiście tą drużyną jest "M jak Masnoni". W pierwszym meczu gładko poradziła sobie z ekipą Toxic Elite, dlatego też ich morale przed 2 meczem są bardzo wysokie, jednak nie nikt nie jest pewny co się stanie, ponieważ nadal oczekują na swojego opponenta w 2 rundzie play-off. Do 8 marca zaległy ćwierćfinał mają do rozegrania drużyny o bardzo skrajnie-patologicznych nazwach: "Urzędnicza" oraz "Disruption Team". Tutaj nie ma co się rozpisywać, tutaj trzeba rozegrać mecz i przejść do upragnionych półfinałów. Czy "M jak Masnoni" zagra z drużyną @SzyNa♚ czy może z drużyną, która reprezentuje serwer "Mirage" @PepeKOZAK.? Tego dowiemy się wkrótce, jednak od teraz możemy już dawać swoje typy pod typ postem! Kto wygra? Kto jest największym przegranym turnieju? Kto zasługuję na SHOW MATCH LIGI!? Czekamy na wasze odpowiedzi i zapraszamy do oglądania półfinałów! Kapitanowie mają czas na podanie terminów do 18 marca (terminy uzgadniamy na priv i proszę o pewne terminy pisać do @Counter)! Zapraszamy do wspólnej zabawy! INTEL EXTREME MASTERS WIEJSKA 2019! 

Pozdrawiam i życzę sobie i wam miłego przebiegu turnieju! See you later!

wch1.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.