Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bindy


Maniek36
 Share

Recommended Posts

Jako że cały czas jak wejde na server na ffa, przeważnie widzę gracza o nicku sneaky janusz, puszczający głośno jakieś piosenki, bindy  nie potrzebne  i psuję to atmosfere na serverze .

komenda sm_pmute nie działa działa tylko sm_mute gracz dostał 4 upomnienia i nic nie wskazuję na zmiane , gracze piszą mi na pv ,że znowu on to robi i cały czas dostaje muta , lecz tylko na 1 mapę i pózniej robi to samo

Proszę o dodanie tej komendy oraz jak wy to widzicie czy to jest nomralne czy takie zachowanie można akceptować . Rozumiem jak gracz posłucha raz i przestaje ale jak robi to notorycznie ?

Link to comment
Share on other sites

@Jaśnie Pan lub @Counter Co do perm muta :V Nie działa on na chyba żadnym  odświeżonym serwerze tj jak widzimy FFA, Areny i pewnie jeszcze gdzieś gdzie nie był używany. Perm mute nie wyświetla się w tabeli admina, ani nie działa za pomocą komend. Więc zakładam że został wyłączony lub się coś zepsuło podczas aktualizacji panoramy w cs.

JAKBY SIĘ DAŁO XD 

A co do bindów, to zależy jakie to są, jeśli np raz na kilka rund puści coś naprawdę rzadko spotykanego to jestem na tak i pozwalam dla uciechy innych puszczać. Natomiast jeśli takie już przestarzałe i głupie jak szmaciura zrogowaciała to w przypadku gdy nie ma perm muta daję Bana na 1 dzień lub kilka godzin.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, PanPP napisał:

Ja cie luju nagram i zrobię vote ban I zobaczysz kto się będzie śmiał ostatni 

 

18 godzin temu, PanPP napisał:

Poproszę bana dla gracza maniek, notorycznie puszcza bindy na serwerze mirage i ffa pewnie też, to psuje atmosfere i wgl. 

Powodzenia w lidze BTW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.