Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bindy


Maniek36
 Share

Recommended Posts

Jako że cały czas jak wejde na server na ffa, przeważnie widzę gracza o nicku sneaky janusz, puszczający głośno jakieś piosenki, bindy  nie potrzebne  i psuję to atmosfere na serverze .

komenda sm_pmute nie działa działa tylko sm_mute gracz dostał 4 upomnienia i nic nie wskazuję na zmiane , gracze piszą mi na pv ,że znowu on to robi i cały czas dostaje muta , lecz tylko na 1 mapę i pózniej robi to samo

Proszę o dodanie tej komendy oraz jak wy to widzicie czy to jest nomralne czy takie zachowanie można akceptować . Rozumiem jak gracz posłucha raz i przestaje ale jak robi to notorycznie ?

Link to comment
Share on other sites

@Jaśnie Pan lub @Counter Co do perm muta :V Nie działa on na chyba żadnym  odświeżonym serwerze tj jak widzimy FFA, Areny i pewnie jeszcze gdzieś gdzie nie był używany. Perm mute nie wyświetla się w tabeli admina, ani nie działa za pomocą komend. Więc zakładam że został wyłączony lub się coś zepsuło podczas aktualizacji panoramy w cs.

JAKBY SIĘ DAŁO XD 

A co do bindów, to zależy jakie to są, jeśli np raz na kilka rund puści coś naprawdę rzadko spotykanego to jestem na tak i pozwalam dla uciechy innych puszczać. Natomiast jeśli takie już przestarzałe i głupie jak szmaciura zrogowaciała to w przypadku gdy nie ma perm muta daję Bana na 1 dzień lub kilka godzin.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, PanPP napisał:

Ja cie luju nagram i zrobię vote ban I zobaczysz kto się będzie śmiał ostatni 

 

18 godzin temu, PanPP napisał:

Poproszę bana dla gracza maniek, notorycznie puszcza bindy na serwerze mirage i ffa pewnie też, to psuje atmosfere i wgl. 

Powodzenia w lidze BTW

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.