Skocz do zawartości
LederG

UNBAN LEDERG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : LederG

Link do profilu : https://steamcommunity.com/id/Ledernew/

Nick Admina banującego: G09uZo

Data i godzina otrzymania bana: 10.03.2019 ~20:30

Powód bana: Hmmm... Cheatowanie XDXD

Opis sytuacji/punkt widzenia osoby zbanowanej: Grałem sobie, i zostałem zbanowany bezpodstawnie za cheatowanie. Dodam że osoba banująca zbanowała mnie dosłownie bezpodstawnie bo nawet nie wbiła na specta. Zabiłem jedną osobę przez ścianę na apsach B (TO CO ŻE BYŁO WIDAĆ MU BROŃ), ale oczywiście ta osoba się popłakała i zgłosiła to szanownemu adminowi, a że byli razem w teamie to po co sprawdzać specta skoro słowo sojusznika jest najważniejsze :)

Dowody w sprawie: Co tu mam dać ? Macie tą swoją konsolkę i widzicie, że dał mi perma. Jak coś chcecie to pisać ja odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego drogi, nie muszę wchodzić na spect'a, mam podgląd na każdego gracza, obserwowałem Cię wydałeś mi się podejrzany więc dostałeś bana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz podgląd na każdego gracza chłopie ? Widziałeś mojego pov'a grając w enemy teamie ? NIE. Skąd ban zatem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LederG napisał:

Jak masz podgląd na każdego gracza chłopie ? Widziałeś mojego pov'a grając w enemy teamie ? NIE. Skąd ban zatem ?

Ban poleciał po przeanalizowaniu Twojej gry. Na spect'a wbiłem. Z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ładnie tak kłamać :) Masz farta, że nie mam włączonych powtórek ostatnich 10minut bo inaczej bym zaczął pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LederG napisał:

Jak masz podgląd na każdego gracza chłopie ? Widziałeś mojego pov'a grając w enemy teamie ? NIE. 

Administratorzy będący nawet po przeciwnej stronie ,widzą twojego pov'a po zginięciu. Czekamy na rozwój sytuacji ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lederga zbanowali xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wam się w dupach poprzewracało że takiego pajaca zbanowaliście. Albo jemu że czituje xDDD.

Pierwsze sprawa DEMO, admin chyba musi udowodnić że zbanował za czity a nie że mu się wydaje że ma czity to zaleje.

druga sprawa leder to tutaj dobra mordeczka i jestem za ub xD. Najlepsze że na forum chłopak jest od tego dnia co ja zarejestrowany XDD, czy to nie było za sprawą americano xD?

Czekam na rozwój sytuacji XDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej Polityka prywatności.