Jump to content
Kolox

PERM ZA SPAM MIC/CHAT

Recommended Posts

SIema, pisze ten post ze względu na bana użytkownika o nicku @Patryk. Reason Spamming Mic/Chat   i dostał on za to perma. Nie wiem który admin to zrobił, ponieważ nie każdy jest wpisany w beton, co moim zdaniem też jest głupotą i nie byłoby takiej sytuacji jak ta. W tym momencie chce się odwołać do chujka @Counter, żebyś zebrał się i wpisał wszystkich adminów do betoniary. Wracając, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Oczywiście każdy się może pomylić i dać nieodpowiedni czas bana, ale wtedy należy to zgłosić bo wszystko można zmienić. Tak jak pisałem wcześniej, nie wiem który z adminów to zrobił, bo żaden chyba nie ma na tyle jaj ( za przeproszeniem, uwzględniając jedną adminkę) , żeby się przyznać. @GaNsKi @Zaczek @Valenna @Nirek @Token @lewan którego się nie da oznaczyć ze względu na kijową czcionkę nicku. Czekam na odpowiedź z waszej strony czy to w komentarzu czy do mnie na priv. Mam nadzieję, że taka akcja się nie powtórzy, a jeżeli to się stanie to chyba będę musiał zrobić jakąś akademię pt. "Jak poprawnie banować ludzi". Pozdro

Kilka razy prosiłem, żeby każdy admin mi się zgłosił na PW, żeby dać mu dostęp do betoniary, a ja nie mam zamiaru latać za każdym, który ma mnie w dupie, co więcej każdy admin, który nie odczytał mojego posta ze składkami i do 1 sierpnia nie zapłaci to może jak wejdzie na serwer i nie będzie miał flag to się obudzi, że czas spoglądać na forum. Dobrze, że ich oznaczyłeś @Kolox, zobaczymy kto się odezwie, a kto ma w dupie. Mają 2 dni.

@Zaczek @Valenna @Nirek Lewan i ja jesteśmy zapisani na sourcebansach i nasze bany wyświetlają się image.png.793cdd70a87de3865d5375663d564866.png także oni są oczyszczeni z zarzutów i raczej nie muszą się udzielać.

Natomiast nie wyświetlają się bany od @Zielax_YT oraz @GaNsKi, pytałem się już obydwóch, oboje zaprzeczyli ;) Zrobiliście błąd i przyznajcie się do niego, nie ma co ukrywać że daliście komuś perma przez przypadek i potem przez kłamanie że wy tego nie zrobiliście poniesiecie jakąś karę, po prostu. Jeżeli nikt się nie przyzna to zostaną wyciągnięte konsekwencję do obu adminów :)

Witam ! Ja wypowiem się krótko i na temat

Patryk mnie zna i to nie tylko z serwera awp lecz gralem z nim mma, i jest to spoko gościu a na serwerze rzadko go widuje,  szczerze nie było mnie parę dni wiec na pewno to nie ja. Dużo osób mnie spostrzega da sprawiedliwego administratora i mi ufają. :)

Jest szansa że ja to zrobiłem przypadkiem.Na 100% nie chciałem dać mu permbana.Miałem na celu go zmutować za niekulturalne zachowanie i wszczynanie kłótni.Przepraszam mój błąd.Miłego tygodnia :D

Jako że sprawa się wyjaśniła, zamykam a wy @GaNsKi i @Patryk żeby nie chować urazy, wyskoczcie może sobie na browca, pogadajcie jak chłop z chłopem, zbijcie serdeczne izak5 czy coś ;)

Mam nadzieję że taka sytuacja się więcej nie powtórzy i to dotyczy się wszystkich, pozdro 

Z racji tego że dla mnie to nie koniec to będę chciał z Tobą @Token jutro pogadać i to samo tyczy się @GaNsKi. Nie będę pisał o czym, bo nie wszyscy muszą wiedzieć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.