Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Niesłuszny Ban z powodem Wallhack.


pepi12331
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem pepi12331 i grałem nie od dziś na serwerze Mirage/Cache, grałem tu dużo więcej niż miesiąc. W pierwszym miesiącu wakacji trochę mniej bo praca, ale mniejsza. Chciałbym starać się o unbana.
 

Nick w chwili bana: pepi12331
Steam ID: STEAM_1:1:504806862

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/pepii123/

Nick Admina banującego: pepe

Data i godzina otrzymania bana:  16.08.20019 17:15

Powód bana: Wallhack

Opis sytuacji/punkt widzenia osoby zbanowanej: Zacznę od tego, że nie było nigdy żadnych skarg, ani reportów w moją stronę. Na serwerze panuje zawsze miła atmosfera i lubię na nim grać, pomimo niektórych rosyjskich dzieci, które chętnie się dogadują. Bana otrzymałem po akcji, gdzie grając na mapie de_cache po stronie Terrorystów pickowałem mida z awp, wczesniej rzuciłem smoke'a z taktycznej odcinającego przeciwnika z CT od w pickowania mojej pozycji z connectora i przejścia na shorta/rampę. Oczywiście z białej skrzynki byłbym widoczny o ile ktokolwiek by tam stał. Gracz z nickiem Pr0... reszty niestety nie pamiętam, bhopował przez całą mapę, każdy gracz dosłownie wrzał, że ziomek jest odpalony. Po moim rzuconym smoke'u, którego opisałem wcześniej spickowałem mida, żeby przejść na venty, a następnie na daszek. Zza smoke'a szły pojedyncze strzały prosto we mnie (każdy trafiony pomimo tego, że się ruszałem) , widząc skąd lecą pociski (bo przecież widać lecące strzały zza smoke'a) strzeliłem w to miejsce  na czuja i zabiłem. Takie porównanie do meczu na inferno (juz pomijając kto z kim bo nicki mi wyleciały szczerze z głowy) było 1v2,  ten 1 zrobił clutcha scanując smoka w miejsce. gdzie widział przelatujące strzały i zabił dwóch, to było na pro scenie. Dodam też, że denerwuje mnie to, że wchodzą sobie gracze na serwer i odpalają spin boty i inne cuda, gdy go reportujemy to magicznie bana nie mają, ale osoby, takie jak ja dostaną za byle jaką i fartowną akcję. Tak jak już pisałem, nie gram tu od dziś i zapoznałem naprawdę super osoby na wysokim poziomie gry, z  którymi grałem razem  w teamie oraz rywalizowałem z nimi, np. movement rower, Mała Wariatka, madzIK, mefedron, czy też flvet (chyba tak sie jego nick pisało, jak cos pomyliłem to przepraszam kolege za pomyłkę). Moim zdaniem ban jest niesłuszny i nawet nie otrzymałem jakiegokolwiek "wezwania" na ts czy cos w ten deseń w celu otrzymania dowodu lub sprawdzenia w jakiś sposób danego gracza. Czekam niecierpliwie na odpowiedź na mój post i liczę na to, że otrzymam UB.

Dowody w sprawie:

Brak dowodów. - zacznę nagrywać każdy meczyk obs'em chyba bo widocznie taka jest potrzeba w razie sytuacji jak ta.

Pozdrawiam serdecznie,

Pepi12331.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, SzyNa♚ napisał:

Z tego co wiem to na 2mapsie nie ma żadnego admina o nicku "pepe".  

W opisie bana jest napisane, że zostałem zbanowany przez admina "pepe" grając na tylko serwerze Mirage/Cache. Na żadnym innym Waszym serwerze nie grałem. Więc tym bardziej jestem zdziwiony całą sytuacją.

2019-08-17 14_41_35-Wiejska Betoniarnia.png

Blocked (6), dlatego że sprawdzałem, czy dostałem ub i z każdą próbą wejścia na serwer dopisywało mi kolejny raz mój nick ;p.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.