Jump to content

Recommended Posts

Z góry przepraszam wszystkich za tak późne wypowiedzenie się w temacie, ale jak wiecie szkółka nie odpuszcza i mimo, że jest dopiero wrzesień to już mam masę sprawdzianów.
Przechodząc do sedna sprawy. 
Zacznę od @♥, jeśli nie jesteś pewien bana to nie dawaj go, ja rozumiem mogłeś mieć chwilę zwątpienia bo każdy czasem jakieś ma. Tylko następnym razem prosiłabym abyś nie dawał bana nie będąc w 100% pewnym. Lepiej nie dać bana niż dać go niesłusznie, gdy nie ma się pewności.  To samo się tyczy innych adminów. W takich sytuacjach najlepiej jest byście nagrywali demka nawet jakimś głupim programem typu bandicam ze znakiem wodnym xD

Natomiast co do @Zielax_YT, przyznałeś się do tego,  że Cię poniosło, ale następnym razem mógłbyś zachować się troszkę doroślej, ja wiem że ty taki wariacik ale twoje wypowiedzi nie wniosły za dużo do tematu. Idzcie sobie lepiej na jakiegoś browarka na zgodę. :D

Co do całej sytuacji, z tego co widzę zdania są różne, więc przedstawię swoją opinie na ten temat.  Konto co prawda nowe z 0  lvl steam i małą liczbą znajomych oraz bez prime. Wyjaśniłeś dlaczego tak jest, mimo to uważam, że @♥ miał prawo przypuszczać iż masz haxy. Jeśli tak jak opisuje prezentowała się sytuacja.  Natomiast z drugiej strony szanuje za fatygę, bo wątpię żeby typowy haxior z nowym kontem poświęcał by swój czas zakładając wątek na forum o odbanowanie, zwłaszcza że założenie nowego konta to nie problem. Poza tym jest też kilkanaście innych serwerów AWP, na których można grać. Nie każdy gracz bez prime musi mieć czity, sama mam drugie konto bez prime ale to nie oznacza ze cheatuje.  Nie mam niestety demka do obejrzenia by rozpatrzeć całą tą sprawę bardziej więc nie będę też z tego tytułu wysuwać pochopnych wniosków. Wiem, że jest zasada, że jak ktos ma status non prime to nie trzeba demka, mimo to wolałabym abyście je nagrywali dla pewności by nie było potem żadnych niedomówień. 

Przyznaje unbana.

//ZAMYKAM

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.