Jump to content

Recommended Posts

Mam propozycje chociaż za bardzo nie współgra to z nowym regulamin to myślę że było by to w miarę racjonalne a chodzi o to by admini mieli opcję wyłączenie opcji scopowania czyli tak zwane nsc.Widziałem to na paru serwerach i dobrze to działa,bo gdy na przykład 10 osób jest na w-ch i jest ustalone że gramy nsc i 9 osób gra a jedna nie gra to trochę wkurza, a gdy admin by zrobił głosowanie czy gramy noscopy i gdy ilość głosów bedzie przekraczała to powiedzmy 50% to by włączył !!

Szczerze mówiąc to jedyną sensowną opcją byłoby głosowanie gdzie musieliby się wszyscy zgodzić.

Bo to bez sensu jak ktoś sobie chce normalnie postrzelać/poćwiczyć "skyla" a tu nagle może grać tylko noscope i dlatego jak gracie w 10 to jedna osoba uzywa scope.

Takie coś mogloby być na jakimś serwerze 4fun a nie na awp.

Takie jest tylko moje skromne zdanie. 

Dziękuje i wypad do spania wsioki

Nie ma sensu robienia rundy ns dla całego serwera, zawsze znajdzie się ktoś komu to będzie nie pasować, a jak będzie pasować wszystkim w głosowaniu... to nie wolno zapominać, że jest spora rotacja graczy - ciągle ktoś wchodzi, wychodzi. Natomiast co do ns w momencie kiedy zostaje po jednym graczu z obu drużyn (i oboje wyrażą zgodę w pojawiającym się vote) to są na to fajne pluginy i myślę, że nikomu jakoś by to nie zaszkodziło, także...

Rundy ns dla każdego - Nie.

Rundy ns dla dwóch ostatnich graczy - Tak/Obojętne.

W dniu 25.09.2019 o 22:07, Rambo93 napisał:

Bo to bez sensu jak ktoś sobie chce normalnie postrzelać/poćwiczyć "skyla" a tu nagle może grać tylko noscope i dlatego jak gracie w 10 to jedna osoba uzywa scope.

Takie coś mogloby być na jakimś serwerze 4fun a nie na awp.

Takie jest tylko moje skromne zdanie. 

Dziękuje i wypad do spania wsioki

Tu chodzi o ostatnie 2 osoby co zostają u mogą wybrać noscopy lub noże lub nic I grać normalnie ;) A nie że jest Rudna noscopow I każdy ma grać 

5 godzin temu, ♛ Górczyk ♛ napisał:

Jak siedzę na serwie,kiedy jest dużo osób to rzadko kiedy zdarza się sytuacja że ludzie chcą grać ns,zazwyczaj ns grane są jak jest max 5-6 osób.

Bo jak jest dużo osób to pytanie o ns na końcu razem z czekaniem na odpowiedź zabiera zbyt wiele czasu i psuje dynamikę rozgrywki. Jakby to bylo zautomatyzowane pluginem i wystarczy ze kazda osoba kliknie jeden aby wybrać tak lub dwa aby wybrac nie to jestem pewien ze graliby o wiele częściej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.