Jump to content

To już nie trylogia.

Recommended Posts

Jak w temacie, czwarty ban z tej serii. Tak ciężko w końcu zaakeptować to, że gram czysto?

Nick w chwili bana:
Steam ID:STEAM_1:0:514777884

Link do profilu:https://steamcommunity.com/profiles/76561198989821496

Nick Admina banującego: Console

Data i godzina otrzymania bana: 10-02-19 18:13

Powód bana: Odjebany

Opis sytuacji/punkt widzenia osoby zbanowanej: To co zawsze

Dowody w sprawie: -

4 minuty temu, єиgєlTHEgσ∂ napisał:

zaraz valenna przyjdzie jak piesek i odbanuje swojego pana

Dużo wnoszące do tematu, akurat z nikim specjalnie bliższego kontaktu z administracji nie utrzymuję, unbany były dlatego, że po prostu nic cheatowałem.

2 minuty temu, otis napisał:

Ban jest ode mnie, wierz lub nie tym razem na stale

A to z jakiej racji? Nie podobam Ci się z wyglądu, czy może źle mi z oczu patrzy?

Dla mnie yes, to żart, tak ciężko zrobić hltv, lub nagrać jedno porządne demko? Lepiej robić maskaradę, na zmianę banować i odbanowywać. Jeśli ktoś tyle gra na serverze i faktycznie cheatuje... to tak ciężko znaleźć chociaż jeden dobry dowód? Jeśli po takim czasie wciąż go nie ma, to chyba coś jest na rzeczy, tak?

6 minut temu, єиgєlTHEgσ∂ napisał:

zaraz valenna przyjdzie jak piesek i odbanuje swojego pana

trochę kultury psie. Zachowujesz się jak kurwa wieśniak typie. Ile można czytać tego gówna jakiego piszesz. Ostatni raz taki post dotyczący kobiety. Next wpis perm i chuj.

14 minut temu, otis napisał:

Ban jest ode mnie, wierz lub nie tym razem na stale

Teraz zapraszam wszystkich do oględzin tego jak się powinno postępować w chwili odwołania od bana na miejscu Admina banującego. 

Idę po popcorn gdyż Otis jeszcze nie wyjaśnił bana, co mam nadzieję, że zrobi.

Jest zasada, że jeśli jest gracz który gra podejrzanie i nie posiada konta ze statusem prime to można go banowac z automatu, bez żadnych demek, czy hltv. Wiec nie rozumiem dlaczego tak się z Tobą każdy tutaj pieścił przez ten czas. Ale podstawą Twojego bana były akurat dema z poprzednich Twoich tematów o ub. Śmieszny masz ten movement jak próbujesz się kryć :D. Ja już to przerabialem wiele razy, mógłbym to pokusić się o jakieś czasowki z demek, wyjaśnienie ich ale nie będę tego robił bo jesteś tylko kolejnym odjebanym bez prime który chce zaistnieć.  Także pierdolil sie z Tobą nie bede, ban zostaje a każdy z dostępem do sourceban który go odbanuje poniesie konsekwencję. 

Śmieszny mam movement? Kolego, mam 3000h w cs 1.6, jeszcze więcej w cs:go, czyli już w grubych tysiącach liczymy mój staż w tej grze przez koło 10 lat, a ty mi mówisz, że mam śmieszny movement? Nie wiem po czym to stwierdzasz a tym bardziej po której grze, aktualnie jestem chory, więc nawet życiówki nie robiłem, normalne mapy na wymiernym dla mnie poziomie, skali nie przekraczały. Dla mnie to Ty jesteś adminem, który chce zaistnieć na forum i się wykazać, śmieszne masz też te wiadomości, jak próbujesz udawać, że wiesz coś o tej grze, tak parafrazując twoje słowa. Jeśli jesteś taki świetny, to na pewno masz coś na potwierdzenie swoich słów? Bo dla mnie jesteś tylko kolejnym krzykaczem, który potrafi się przyjebać o status prime a nie umie znaleźć ani jednego dowodu na ten pseudo "cheating"

2 minuty temu, otis napisał:

Schlebiasz mi

Wypowiedź zawierająca dwa słowa, nie ja ci schlebiam, sam pracujesz na swoje cudowne miano wkładem, poświęceniem i zaangażowaniem jakie pokazujesz na forum w rozwiązywaniu problemów.

EDIT: Generalnie najlepiej odkopać zamknięty temat w którym są demka na których nikt nic nie wypatrzył i wjebać za nie bana. Brawo.

2 minuty temu, єиgєlTHEgσ∂ napisał:

X D czyli nie możesz sprawa jasna możesz chlastać chujem wafla

A tu ja mam udowadniać to ile mam godzin w grze, czy wy raczej chcecie udowodnić mi, że cheatuje? Bo tobie chyba temat się pomylił, nawet na tym koncie mam 103 i jakoś vakacji nie ma. 

Teraz, otis napisał:

Możesz mi pokazać 5k godzin, to i tak nie zmieni. Byli tu lepsi, którzy sie lepiej kryli, nawet byli tacy co mieli admina, ale na każdego przyjdzie pora.

Bo wielki Otis dopatrzy się czegoś czego nie ma?

Sam ma pewnie movement kozy przed dojeniem, a się wypowiada o tej grze jakby był alfą i omegą, lepiej Ty się pochwal stażem w tej grze, aby pokazać, że admin banujący faktycznie jest znawcą i ma prawo robić ekspertyzy znaczące więcej, niż całej reszty, a jeśli nie, to idź dalej przeglądać demka z overwatcha, bo do tych na forum się nie nadajesz.

@edit: a pościk up masz zgłoszony za kulturę, której jak widać nawet zachować nie umiesz :)

• otis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.