Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

w4co - ban za skilla


w4co
 Share

Recommended Posts

Z jakiej racji dostałem bana od jakiegoś śmiesznego admina zwanego Guzio.Niech mi to wyjaśni.niech sprawdzi konto w ligach takich jak Esl przed wdupianiem bana na zawsze.Śmiech na sali ,że tacy ludzie adminów dostają.proszę o możliwie szybkie odbanowanie od tak żeby sprawiedliwości stało się zadość.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że mam 12 lat :) Nie rzucaj mordą bo na demku widać ze kulture zachowalem i w reasonie nie napisalem nic zlego. Tylko prosba o wyjasnienie na forum tak czy inaczej? Wiec jesli dalej chcesz prowadzic ze mna konwersacje to przykro mi ale inteligecja mnie nie dogonisz i jak widze nie masz zbyt bogatego zakresu wyrazen. Dziekuje za uwage.

Link do demka, a i dla sprostowania. Nie ja wyjaśniam bana. Jestem tylko zwyklym szaraczkiem.

http://wyslijto.pl/files/pre_download/3c1983gllm

Link to comment
Share on other sites

Ale co ty chcesz wyjaśniać chłopaku?Nigdy nei widziałeś jak ktoś ownuje ?A co do mojego zakresu wyrażeń to nawet nei wiesz co mówisz.Próbujesz błysnąć ,ale ci to nie wychodzi.Tym bardziej mi przykro z twojego powodu.,,reasonu" PoKeMoŃskim chcesz mnie zażyć?Zamilcz dla dobra ogółu i swojego własnego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.