Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Admini z wiejskiej to pajace w tym head kurwa ,,virus,,


valhalla
 Share

Recommended Posts

Valhalla rozumiem, że masz mnie za idiotę i może masz rację. Świat Counter Strike'a to nierealny, często niezrozumiały świat. Przyznam się bez żadnego bicia, że to ja Cię kick'owałem, gdyż wkurwia mnie Twoje zachowanie oceny ludzi bez ich znajomości. Gdybym ja Ci się jeszcze jakoś napinał, ale Ty się zawsze o coś do mnie przypierdolisz. Skoro traktujesz mnie jak idiotę, to sam odpuść i pokaż, że jesteś mądrzejszy, a swoimi głupimi uwagami zniżasz się do mojego, jakże debilnego poziomu jakim jest "debilizm, idiotyzm i czego sobie jeszcze zapragniesz". Nie płacz, gdyż to tylko gra, a świat realny jest nieco inny i różni się wiele od tego co jest w tej durnej grze. Jeśli tak Cię to strasznie ruszyło to bardzo Cię przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

owszem lecz gucio nie wiem koledzy Cie bija nie wiem .. ze chcesz pokazac ze jeste fajny na cs;ie?? czy co? bo juz nie wiem ... masz racje uwazam Cie za matola to prawda ale uwiez mi nie tylko ja ..... znizam sie do twojego poziomu tez racja ... bo ,, nie dam sobie w kasze napluc,, jak ty to robisz chyba w realu .... wiec odpusc sobie glupie komentarze

Link to comment
Share on other sites

Dodając do tematu.

Śmiem jednak twierdzić, że to Ty jesteś większym idiotą ode mnie, gdyż nie potrafisz napisać sensownego, dobrze sformułowanego zdania. Nie myślisz, że byłoby przyjemniej na serwerze gdybyś nie wchodził i się ciągle nie napinał? Wybacz mi, ale nie jesteś jakąś gwiazdą, która mi imponuje i nie dam po sobie jeździć. Jeśli tak rozmawiasz z rówieśnikami to na pewno masz dużo przyjaciół zaufanych... o cholera, przepraszam. Zapomniałem, że nie jestem Twoim rówieśnikiem tylko zwykłym gnojem z gimnazjum.

Link to comment
Share on other sites

bo nie mam ochoty sprawdzac co pisze na tym forum jak za 5 min temat zostanie usuniety ... wiec mi to kolo dupy lata ... czy ja mowie ze gwiazda jestem napinam sie cos ze ja pro jestem????

[ Dodano: 2010-02-07, 15:12 ]

dobra zamykaj i usun temat .... bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi .... cu

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, dobrze, dobrze. Temat nie zostanie usunięty, a jeśli chcesz prowadzić jakąkolwiek sensowną dyskusję, myśl nad tym co piszesz i zastanów się co ja Ci tak na prawdę złego uczyniłem. Uważałem Cię za porządnego gościa, ale wszystko ma swoje granice, człowiek ma uczucia i nawet w grze nie będzie dawał sobą pomiatać. Ja za Tobą płakał nie będę, ale oczywiście nie mam nic przeciwko, abyś grał dalej. Po prostu zmień swój stosunek co do mnie, gdyż nie jestem tak jak uważasz gnojem i gimnazjum skończyłem jakiś czas temu :)

P.S

Widząc Twoją tragiczną pisownie, zastanowiłbym się nad tym, czy to czasem Ty nie powinieneś właśnie wrócić do podstawowego poziomu edukacji :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.