Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Niesłuszny Ban [famE]


Mazur
 Share

Recommended Posts

Witam

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno mi dojść gdzie powinienem zgłosić się z tą sprawą a chciałbym ją poruszyć.

Nie znam aż tak bardzo dobrze struktur całego serwera, więc nie wiem jaką rangą go tytułować, ale famE dał mi 22 czerwca o godzinie ok. 13:58 bana (na Zombie modzie). Ban miał bardzo, ale to bardzo jasne wytłumaczenie "coś mówiłem" [ironia]. Po pierwsze w trakcie gry nie miałem żadnej okazji, aby podyskutować ze wspomnianym famE, więc należy zacząć od tego iż w moim kierunku nic nie mówił, więc to tłumaczenie jest dla mnie bez sensu. A po drugie nie uważam, aby moje zachowanie wykraczało poza jakieś normy. Jest to pierwsze nieprzyjemna sytuacja jaka tutaj mnie spotkała, więc trochę mnie to poruszyło.

Chciałbym aby po prostu mój wpis tutaj został przeczytany i wzięty pod uwagę na przyszłość, aby niektórzy nie nad wykorzystywali swojej domniemanej władzy.

Pozdro

Mazur

Link to comment
Share on other sites

człowieku mówiłem Ci przez mikro parę razy "3 miny maksymalnie w jednej kampie", pisałem także na sayu do Ciebie lecz się nie słuchałeś. A bana dostałeś na 5 min i płacz! Nie dostosowałeś się więc Ciebie upomniałem. Jak chcesz to sobie przeczytaj regulamin a za świadków mam Drzeja i gutiego, że Ciebie upominałem a z Twojej strony nie było rekacji...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.