Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

SHINO obrazic to ja ci moge matke


KoBeR
 Share

Recommended Posts

kazdy wie ze Orzech to ciota ale admini dla chuj wie jakoigo powodu go zostawiaja , jak orzech strzela do swoich , nic! jak orzech komus jedzie po matce - NIC ! ale jak sie wejdzie na Orzecha to SHINO az sie pieni, moze wy macie ta sama matke lub shino zeczywiscie ciagnie przechowi po katach ze sie tak zbulwersowal?? Shino jebie mnie ten BAN , ale wiedz ze JESTES CIOTA I FRAJER i SPRZEDAWCZYK , A teraz macie pole do popisu zeby glupio odpisywac , bo tylko to umiecie smarki :) ORZECH I SHINO :)

[ Dodano: 2011-10-11, 21:16 ]

e bo post znikł

Link to comment
Share on other sites

Juve i Orzech , co do prawiczków to serdecznie wam współczuje ale kiedyś nadejdzie ten dzień , a tak na poważnie to przeleciałem pewnie wiecej panienek niż wy razem 2 cioty wzięte ,wasi ojcowie razem z dziadkami.. chociaż jak sie patrzy na was to bóg zapłać ze tylko wasze matki wasi ojcowie ruchali bo więcej takich baranów jak wy nie trzeba :)

obaraki w prezencie dla JUVE i Orzech 2 guys and a CS CUP

Link to comment
Share on other sites

Kober jak dla mnie jesteś małą pizdką i tyle. Pierdoliłes caly czas, orzech powiedzial ze juz wkurwiasz to won i tyle :)

Ji had to chyba mój pierwszy ban o obrazanie ;d

Gdyby to był ktos normalny a nie jakis nonsteamowy palant to by nie dostał ;)

Link to comment
Share on other sites

Juve i Orzech , co do prawiczków to serdecznie wam współczuje ale kiedyś nadejdzie ten dzień , a tak na poważnie to przeleciałem pewnie wiecej panienek niż wy razem 2 cioty wzięte ,wasi ojcowie razem z dziadkami.

I jeszcze Ci kutas grzybem nie obrosl?? Podejrzewam ze to bylo takie dymanie

a tak poza tym tu kazdy wchodzi w dupe orzechowi i kazdemu to pasuje < jestem chyba wyjatkiem co Orzech ?:* >

Link to comment
Share on other sites

a tak na poważnie to przeleciałem pewnie wiecej panienek niż wy razem 2 cioty wzięte

O KURWA!! BUHAJ!!

[ Dodano: 2011-10-12, 06:52 ]

Ji had to chyba mój pierwszy ban o obrazanie

shino cie rozprawiczyl :)

[ Dodano: 2011-10-12, 06:53 ]

a tak poza tym tu kazdy wchodzi w dupe orzechowi i kazdemu to pasuje < jestem chyba wyjatkiem co Orzech ?:* >

gie er er er er er (grrr) what about me ?? did u forget ??

Link to comment
Share on other sites

shino , bla bla bla .... a ten nad toba to GEJ :)

Ja przynajmniej nie walę sobie przy komputerze patrząc na chłopców . Jeżeli osądziłeś mnie poprzez moje dwa zdania , które wnoszą tylko do tematu , a nie uwłaczają Twojej inteligencji to widać jaką Ty musisz być parówą w świecie . Napisałeś także , że zapłacisz na rok serwer z góry . Tzn , że zamierzasz przekupić H@ w zamian za to aby wyjebał tych , którzy towarzyszą mu przez 4 lata - chodzą na zloty , a , że Ty płacisz w gotówce 1200 zł to każdy ma Cię wielbić . Nie wiem ile Ty zarabiasz ( być może Ty nie zarabiasz , a utrzymują Cię rodzice) .

Teraz zobacz jakim Ty jesteś durniem ... . Składasz skargę na forum , a obraziłeś już więcej osób niż było (chyba) wtedy na serwerze. Jak wiesz - można to zobaczyć po lewej stronie) mam 16 lat , a muszę się wypowiadać w skargach 32 latka ( jak to ORZEH napisał 32 letniego prawiczka ) Już mam mieszane mysli co do Twojej osoby . Wiadomą jest , że osoba , która obraża innych posiada bardzo dużo kompleksów. Obraziłeś mnie od geja - Po tym mogę sądzić , że sam nim jesteś albo dziewczyny Cię odrzucają .

shino , bla bla bla

To jest dowód jak traktujesz osobę na , którą składasz skargę . Olewasz To co on powiedział , a czytasz tylko te informacje , które nic nie wnoszą do tematu . Jednym słowem - ogarnij ! Tyl ode mnie .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kazdy wchodzi adminowi w dupe, taki serwer niestety .. :D ((

lizesz jestes, nie lizesz nie ma, :( (

taka prawda, taki serwer niestety.

tyle powiem schodzi na kurweskie psy;(( skoda...

Przestań dupę truć głupimi komentarzami przez to , że dostałeś bana na tydzień. Jesteś po prostu pryszczatym nastolatkiem pewno z autyzmem . Nie masz po co się tu pokazywać .

Twoim zdaniem lepiej jest wszystkich obrażać " od rudych kurew dziwek" i dostać admina niż sobie na niego zapracować. Jeżeli Ci się nie podoba to na chuj przyszedłeś na forum pisać swoje gorzkie żale i płakać ,bo dostałeś bana za bra szacunku do rodziców . Tak Cie wychowali w domu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.