Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

propozycja.


Tytanowy Janusz
 Share

Recommended Posts

Tak jak mój przedmówca na +. Tam lubię patrzeć jak 4 CT w jednej kampie ja dopiero co wchodzę do gry 6 zombie próbuje do kampy wbić, jeden taki granacik i jako 5 w kampie. Jednakże można byłoby to wgrać :). Macie linka do takowego pluginu?

Link to comment
Share on other sites

granat moge przerobic tyle ze wtedy pierwsze zombi nie bedzie mialo zadnych szans na zarazenie, poza tym jestem zdania ze frost ma za zadanie spowolnic zombi i dac ludziom czas na przeladowanie.

Swoja droga zastanawialem sie, czy by nie zamienic napalmu na zwykle granaty ktore beda zadawac 300-500hp ?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł, który odepchnął by tego ZM od pozostałych. Coś innego, zawsze będzie ciekawe dla nowych graczy. Jak najbardziej jestem ZA. Tylko można by było zrobić nowy,ciekawy wybuch tego granata lub zmienić jago kolor na bardziej charakterystyczny np fioletowy. Ale zapomniałeś o cenie. Jeden granat kosztuje chyba 500ap więc gdy ktoś ma przypuśćmy 7tyś ap to takie kupowane pozabijało by bardzo szybko. Ja wiem ,że zwykły napalm zabiera także sporo hp ale jest odstęp pewnego czasu i na końcu pozostaje chyba 10 hp. 150-200HP powinno wystarczyć.

Link to comment
Share on other sites

tylko, że napalm nigdy zombie nie zabije. Zostawi 5 hp i tyle a crab ma 350HP a ten vipowski ma 250chyba... więc jeden hit i kaput. Kiedyś tak było adam nie pamiętasz? to momentalnie zmieniliście bo ludziom nie pasowało ^^.

Ja sam pamiętam jak kupowałem 30 granatów i ustawiałem na samonaprowadzający i rzucałem jak głupi :D

Link to comment
Share on other sites

Mnie irytuje strasznie fakt biegania tym vip crabem, niby fajny wspina sie po scianie (nie liczac marnego hp) do tego jak chce sobie skoczyc np przez jakies przejscie to on zawsze sie przykleja i nie da sie skakac ;p

Dlatego tyz nim nie biegam bo sie nie oplaca :) (jedynie w skrajnych przypadkach)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.