Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Panowie admini czas na ogarnięcie się


LoLeK^
 Share

Recommended Posts

Wszyscy użytkownicy posiadający prawa administratora na serwerze UWAGA!

Kurwa mać skończyło się pajacowanie i zabawa adminem. Dzisiaj zostały zmienione ustawienia serwera, tak, że będzie widoczny nick admina na sayu podczas wykonywania jakiejś czynności. Z czynności takich jak nadużywanie admina poprzez zmianę mapy będą wyciągane konsekwencje w postaci 1 ostrzeżenia, a potem utratą flagi na vote i zmianę mapy, BEZWZGLĘDNIE !.

Następny przykład, nie wszyscy urodzili się wrodzonymi deathrunowcami, że tak powiem i nie każdy umie dobrze grać, nie chcę słyszeć o sytuacji jaka dzisiaj miała miejsce, że AS JUNIOR slaynął gracza, który szedł powoli, dodając powód "przedłużasz" - zdarzy się taka sytuacja to podobnie jak wyżej, ostrzeżenie a potem utrata flagi na slap/slay. Także w przypadku, kiedy admin spadając będzie się slapował w celu uniknięcia śmierci.

Następna sprawa dość istotna, nie wiem czy Panowie czytali regulamin jeżeli nie to jest on tutaj http://forum.wiejska-chata.pl/regulamin-serwera-dr-oraz-taryfikator-banow-vt4794.htm i proszę go natomiast przeczytać , bo każde złamanie zasad serwera przez admina będzie karane banem, ode mnie z 5-cio krotną siłą rażenia niż jest w regulaminie. Jeżeli to nie pomoże to odrazu admin_off i nie będzie mnie to interesować, że zapłacone. Admin jest po to, żeby dawać przykład a nie kurwa pokazywać gdzie można skrócić mapę, żeby pobić rekord panie dkrer. I to się dotyczy wszystkich. I po to jest taryfikator banów, żeby dawać bany zgodnie z nim, a nie np. za wyjście z tt - na jeden dzień albo za reconnect na 3 godziny.

Ta wiadomość zostanie rozesłana do każdego admina z osobna i Panowie skończył się kurwa cyrk. Od dzisiaj się za was biorę, bo to co odprawiacie jest pośmiewiskiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.