Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Coś nie halo.


UrseK
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Jak wiecie lub nie, Wiejska z dnia na dzień pnie się w górę jeśli chodzi o ranking http://www.gametracker.com/search/tf2/PL/ .

Jednak jest kwestia, która niesamowicie doprowadza mnie do irytacji - czemu na forum jest tak mało użytkowników z Team Fortress II ?

Prosiłbym z tego miejsca każdego ADMINISTRATORA Wiejskiego TF'a o szerzenie informacji o forum i zachęcanie do rejestracji nowych graczy. NIE MA WYJĄTKÓW.

W odpowiedzi na pytania dodam od razu, rejestracja trwa chwilkę, a dzięki temu poszerzamy potencjalne grono stałych bywalców. Raz już mieliśmy przykrą sytuację i adres IP musiał ulec zmianie, dlatego nalegam o szerzenie informacji o rejestracji wśród graczy.

Dziękuję.

UrseK

Link to comment
Share on other sites

o nie Ursek o nie! Ci co grają i coś mają w mózgu albo w pełni są normalni to sami przyszli i się zarejestrowali i napisali. Mi tu burdelu nie potrzeba tak jak z tym jebanym jb by przyszła jebana dzieciarnnia i robiła pierdolony spam! A już widzę ilu zjebów by przyszło i jakie głupie tematy by zakładali...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.