Jump to content
FanzloH vOn ObzylC

Podanie FanzloH Lowca Szparek :**

Recommended Posts

Never mamy dobrego moderatora i sprawdza każdy temat ,a Ty i tak w każdym temacie piszesz aby go zamknąć

Dlatego bo powinien być zamknięty i nie pisze w każdym tylko tym co jest już nie ważny ...

Czego odświeżasz? Jak przyjdzie czas to dostaniesz admina. Za bardzo go chcesz i ja jestem co raz bardziej na nie.

Jestem ciekaw odp a nie ze go chce jak naj szybciej...nikt nie pisał "za" ani "przeciw"...temat ucichł...

Dlatego bo powinien być zamknięty i nie pisze w każdym tylko tym co jest już nie ważny ...

a Ty masz do mnie jakiś uraz ? Zrobiłem Ci coś ?

Jako, że znam Michała osobiście... mogę stwierdzić, ze jako administrator serwera, na którym bardzo często możemy spotkać jakiegoś zdesperowanego odpaleńca zamachowce, sprawowałby się dużo lepiej niżeli nie jeden obecny admin sprawujący nadzór nad owym serwerem.

Doświadczenie posiada, nie jest stronniczy i widzicie, ze chce tylko pomóc. Ważne jest też, że posiada czas na ogarnięcie tego wszystkiego czym miałby się zajmować.

Uważam, że na serwerze często panuje nieład i chaos, a jeszcze jedna osoba, która ten Wiejski klimat powinna utrzymywać w porządku przydałaby się bez dwóch zdań : )

sprawowałby się dużo lepiej niżeli nie jeden obecny admin sprawujący nadzór nad owym serwerem.

Skąd ta pewność ?

Imię : Tomasz
Dlaczego ty ? :
- Mam doświadczenie w adminowaniu z kilku gier .
- Jestem odpowiedzialny .
- Nie mam jakichś większych zatargów na serwerze z graczami .
Coś o sobie :
Spędzam wiele godzin na graniu w komputer . Lubię też grać w piłkę nożną . Mój ulubiony kolor to kolor zielony .
Mógłbym pomóc " ogarnąć " serwer , jak i forum .
Składam podanie na oba stanowiska .