Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skarga na Veq.! spadł i nei psozedł na dół.


Kapi
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Kapi

Nick oskarżanego gracza/admina: Veq.!

IP/Steam ID oskarżonego:

Kiedy to się stało: (Data + godzina) 09.04.2012 około 19:30

Opis Sytuacji: terrorysta włączył pułapkę i veq spadł na dół.Powiedziałem że za to jest ban i się spytałem cyz chcce bana.Odpowiedział że tak (mniejsza z tym)

Dowód: świadek WaRninG !?

Link to comment
Share on other sites

taaa Na tym serverze potrzeba porzadnego admina a nie jakiegos nice shoota czy amura ktorzy tak rzadko graja ze szok. Ten server jest fajny ale przychodza dzieci ktore strasznie psuja atmosfere. Obecnie gram na dwoch serverach DR i coraz bardziej oddalam sie od WCH. prosze o zmiany !!

PS na tym innym servie DR nawet zagralem o 1:00 w nocy z 10 osobami :) ciesze sie z tego

Link to comment
Share on other sites

taaa Na tym serverze potrzeba porzadnego admina a nie jakiegos nice shoota czy amura ktorzy tak rzadko graja ze szok.

Rzadko grają ? Rozumiem amur rzadko gra ,bo może nie ma czasu, ale jak zauważyłem to on przebywa ciągle na 4 fun 4 ever , a ma admina gdzie indziej :)

Widocznie koledze znudził się już deathrun ale i tak musi robić porządek, a nie mieć to głęboko dostałeś takiego stanowisko,ponieważ myśleliśmy,że ogarniesz serwer ( pisałeś tak w podaniu *chyba ) a tu się okazuje,że już nie grywasz na DeathRun.

Porządnego admina ?

Myślę,że ty T!G3R byś się nadawał na takie stanowisko bez żadnych zastrzeżeń. Widziałem i ciągle widzę,że grasz tam często i myślę,że potrafił byś ogarnąć tych dzieciaków,które psują atmosferę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.