Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

vPopulus - pomóż Polsce powstać z popiołów.


vpop1
 Share

Recommended Posts

Witam!

vPopulus jest to gra podobna do znanego eRepublik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji. W vPopulus cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, rozpocząć karierę polityczną, redaktorem własnej gazetki, żołnierzem walczącym w szeregach grup bojowych. Dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem vPopulus jest symulatorem vŚwiata, także mamy obywateli i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (gold zostanie przeznaczony na wojnę z wrogim sojuszem) lecz Polska pomimo na pierwszy rzut oka dobrej pozycji w vŚwiecie może już niedługo utracić swoje terytorium. Ogromną siłę w vŚwiecie ma vSerbia, która ciągle stanowi dla vPolski ogromne zagrożenie. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy vPolski.

W ramach pomocy zawsze możecie się zgłosić w grze, nick Pusiux bądź PePePoL Aktywnie wspieramy graczy! Staramy się w miarę możliwości pomagać oraz odpowiemy na wszystkie pytania na temat gry i jej mechaniki! Także niestraszne Ci będą pierwsze dni w vŚwiecie.

Na sam koniec chcę napisać, że każda pomoc się liczy, gra na dobrą sprawę nie musi zajmować więcej niż 5 minut dziennie, jeżeli nie chcesz się angażować. Twoja pomoc jest nieoceniona.

Rejestrując się z tego linka, wspomagasz vPolskę! Register :: vPopulus

Video poradnik:

Spis poradników do gry:

http://pokazywarka.pl/f6at6x/

Pozdrawiam i zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.