Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

dostaliśmy w dupsko - ale ogólnie fajnie - jeszcze jeden mecz i moze bedziemy na miejscu 3/4 na 13 ekip . I pozwole sobie tutaj wkleić to co na sb spisałem :

"... swoją drogą mam nadzieje że podobało wam sie granie w 9 i ew ktos zainteresuje sie granie 6 vs 6 ew 9 vs 9 - bo za rok mozna by juz cos ugrac - tylko trzeba potrenować razem - a mamy osoby tutaj które pomogą nam ogarnąć - choćby klusk - który gra w div 2/3 (nie pamiętam) i naprawde dużo mówi co jak i nie jest to czcze gadanie. After jako kapitan ktory by zbierał ludzi i ogarniał temat [jeśli chce] - i kazdy z was bo gralismy niezłe mecz i każdy ma potencjał który tylko trzeba oszlifować i otrenować ;)

Link to comment
Share on other sites

Generalnie wczoraj po meczu padł pomysł, by zacząć grać w lidze etf2l. Tak więc, jeśli ktoś byłbym zainteresowany to proszę o kontakt. Mile widziane osoby, które są w stanie przyjąć na klatę konstruktywną krytykę oraz słuchać lepszych od siebie i nie kręcić nosem. Uważam, że mając osoby znające temat i skłonne do pomocy, grzechem było by nie spróbować i zawojować świata. Potem taką przygodę można sobie do CV wpisać, czy wnukom opowiadać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.