Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

pewne zasady


KoBeR
 Share

Recommended Posts

wiem ze raszowanie nie jest zabronione ale może by wprowadzić ogólna zasadę zgodności co do raszu i kupowania broni na mapach AWP .

często zdarza się ze na mapach jak na przykład AWP4ONE że ludzie kupują bronie i napierdalają z np: z AK

tak samo jest na mapie AWP Ruins , nie żeby był to wielki problem ale przy ilości graczy np: 6 na serwerze gdzie 3 graczy mierzy z AWP i szuka terrorystów po kątach( dajmy na to ze mowa o CT ) , wjedzie jakiś baran na respa i napierdala z AK czy innego " gowna " niezwiazanego z mapa. nie mowie żeby wlaczyc zakaz kupowania na mapie bo nie wiem na ile jest to skomplikowane żeby usunąć tą opcje z mapy , ale dodac wstawke do regulaminu ze za obopólną zgoda graczy w czasie rzeczywistym na serwerze NIE KUPUJEMY BRONI INNEJ NIŻ WSKAZUJE NA TO RODZAJ MAPY.

a druga rzeczą jest raszowanie KTÓRE JUŻ NIE RAZ BYŁO PORUSZANE NA FORUM , nie mowie o zakazie całkowitym ale jeżeli jest mało graczy i wszyscy proszą o nie raszowanie na danej mapie to żeby nie raszowac ale musi za tym być większość ( można by robić VOTE na raszowanie podczas mapy ) jeżeli jest na mapie admin .

to takie proste wstawki ktore moze umila gre jak jest malo graczy i nie będzie płaczu jak ktos dostanie BANA na kilka chwil za to ze wkurwia pozostalych graczy.

no to na tyle , teraz możecie po mnie jechać :)

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem przeciw. Nigdy nie wybieram map awp bo nie lubie awp i jeżeli na danej mapie DA SIĘ kupić inne bronie to czemu tego zabraniać na 4funie? awp hajty a nie zabiją gostka który biegnie na środek kupić ak... nie denerwujcie się tylko zaakceptujcie to, że to 4fun i wszystkie chwyty są dozwolone... Zresztą macie przecież nawet w ukrytych obradach napisane, cytuję Adama:

Druga sprawa - uzywanie innych broni niz awp na mapach awp oraz kwestia raszowania.

A wiec MOŻNA. Po to sa te bronie, sam czesto raszuje bo niezbyt kreci mnie strzelanie tylko z magnum. To jest 4FUN wiec dozwolone sa rasze i korzystanie z wszelkich dobrodziejstw mapy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.