Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ponowne Podanie mR.


Recommended Posts

Cześć

Chcę złóżyć ponowne podanie na Opiekuna serwera Call Of Duty Mod. Jeśli jest oczywiście owe stanowisko wolne. A więc nazywam sie Damian B. mam lat 18 jak narazie pracuje bo są wakacje a trzeba coś zarobić, aby jakaś część wpłacić na serwer, na serwerze COD MOD mam Administratora jestem raczej dość lubiany graczę, przynajmniej ci stali mnie znają wiedzą jak gram. I mogą potwierdzić aczkolwiek nie muszą, że ogarniam. Może teraz co oferuje będąc Opiekunem, zapewnie dostęp do fajnych pluginów, brak cziterkow ( to moge robić jako admin ) będę się udzielał na forum, teraz troszke podskoczyłem w postach ale nie jest ich masakrycznie dużo, bo mi praca nie pozwala na częste siedzienie przy komputerze.

Powiem że nie wiem jak pownno wyglądać podanie na Opiekuna ale chya powinno opisywać osobę która to podanie składa czyż nie ? Jeśli macie jakies uwagi, dobre rady co mógłbym jeszcze ewentualnie napisać proszę o posta a zostanie to porpawione.

A właśnie w moim poprzednim podaniu ktoś napisał że mam mieć więcej postów. Ale dajmy na ten przykład użytkownika daro posiada opiekuna na COD MOD przynajmniej z tego co słyszałem a ma na forum 80/90 postów. Tak więc nie zamykajcie odrazu tego tematu wypowiedzcie się.

Mam nadzieje że będzie rozpatrzone po mojej myśle jeśli nie spoczko oczko.

Ślę pozdrowionka mR.

Link to comment
Share on other sites

Ja przeczytałem i mówię, że nie ...

Daro jest był i będzie Opiekunem tego serwera ! Nie pozwolę żebyś zabrał mu jego stanowisko !

Jestem również źle na ciebie nastawiony z ostatnich postów .

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem na nie, kompletnie się na tym nie znasz. Znasz fajne pluginy? Pokaż jakie. Wygooglować to każdy głupi potrafi ale zastosować je w praktyce to już gorzej a co dopiero samemu jakiś napisać.

Nie masz czasu na forum a co dopiero będzie z serwerem? To nie jest takie hop siup, chyba nie piszesz podania po kolor rangi na forum.

Tutaj liczy się głównie praca a na to trzeba mieć dużo wolnego czasu.

Ziomex był dobrym przykładem opiekuna ,który kompletnie nie miał pojęcia na czym to polega i z czym to się w ogóle je.

Link to comment
Share on other sites

Spoko. Krytyka mi sie przydała. Ale nie składam opiekuna pod kolor nicku na forum. :) Na pluginach sie znam potrafie pisac jak juz zaznaczylem w podaniu o admina amxx 10/10 :) Daj pomysl napisze. W grze jestem dosyć często. Amur ogarnij sie sam możesz pobiegać. Składam podanie bo miałem czas pracuje 8 h dziennie na 3 zmiany więc mogę raz dziennie 1 h na forum i 4 h na gre poświęcić.

Ty PePe skąd możesz wiedzieć że się na tym nie zna. A co do daro niewidziałem go już w chuuuuuuj czasu na serwerze.

Apropopos można zamknąć tylko chciałem zobaczyć waszą reakcje no i duuuupa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.