Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Chuj o nazwie Sint


Club
 Share

Recommended Posts

Gram na serwerze, nagle wchodzi sint i chuj. Jakiś kutas napierdala po swoich w tt i pada, to biore kurwa jego shota, iide, a że gram na lapku to mam kurwa jebanego touchpada, i że reką wcisnąłem nawet kurwa nie specjalnie i trafiłem w tego pajaca z kłobucka waśniepana Sinta to mi chuj wlepił bana na tydzień.

Kurwa, na tydzień? Weź sb lepiej w dupe wyruchaj, prosze o UB.

Link to comment
Share on other sites

CHUJ

Marzenie wielu, fakt że marzenia się spełniają, aczkolwiek w twoim przypadku gdzie wychodzisz z domu mając 5 zł a wracasz z papierosami, 50zł, piwem itp.

jest normalne, i powiem Ci że też mnie to zastanawia bo można dosyć dużo zarobić, i tutaj chciałbym wysunąć pytanie: Po takim "rajdzie" dupa boli?

A i jeszcze jedno pytanie odnosząc się do twojego statusu (status kramarq:Nie ma to jak robota w wakacje) Czy planujesz tylko pracować w ten sposób w sezonie czy już myślisz o przedłużeniu kontraktu?

SPASIONE DUPSKO

Ile razy mam powtarzać! Lustro to nie monitor! Więc zdejmij je, po tej czynności ujrzysz monitor...

Link to comment
Share on other sites

Nawiasem mówiąc, to mam zmienne ip i już dawno moge grać, ale mi chodziło o zasadę, bo jak wejdzie kurwa ktoś nowy i nawet nie bedzie wiedział że jest FF włączone, to strzeli w kogos i też bana na tydzień wyłapie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.