Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Rezygnacja z serwerów i ograniczanie ilości ADMINÓW


KoBeR
 Share

Recommended Posts

Najlepszy wybór według mnie pada na obecne serwery tzn. 4fun, 4ever no i CS:GO bo póki co one też nie są w najlepszej formie(wyjątek CS:GO bo on nie prezentuje żadnego poziomu) , trzeba je usprawnić, zapełnić a następnie dopiero myśleć "co dalej" bo nie uważam za sensowne dodawanie kolejnego kolosa na glinianych nogach.

Tak jak już pisałem w temacie : http://forum.wiejska-chata.pl/topic/5806-zamiana/page__st__20

Oczywiście tf2 też zostawić,nie uwzględniłem go bo to chyba zbyt oczywiste ,że musi zostać.

Link to comment
Share on other sites

dodam nawet ze dałbym dostęp do bf2 firebladerowi razem z DMG dadzą rade ogarnąć te dwa serwery , do TF2 chyba rekin jebany bo sam najwięcej w to gra z nas wszystkich i ogarnia sam to co trzeba - co do GO to trzeba jakiegoś opiekuna znaleźć który i gra i kuma o co chodzi - a później admina opiekunów pod względem adminów się ogarnie z czasem.

Link to comment
Share on other sites

CS:Go bardzo dobrze ogarnia Misiek, również już trochę łapię jego budowę. Co do serwera o którym mówicie... jestem chętny do pomocy na serwerze. Jestem codziennie na totalcmd z tego powodu ,że piszę pracę nt. praw autorskich i poszczególne jego odcinki przesyłam do profesora. To ,że tam coś zmienię, wgram poprzeglądam to nie jest jakimś wielkim wysiłkiem. Wystarczy napisać co i na kiedy np na PW. Zwykle robię takie rzeczy w niedzielę aby na poniedziałek było gotowe.

Link to comment
Share on other sites

eeeeeee zmniejszenie ilości serwerów nie przyniesie nowych graczy. Po prostu będzie mniej pustych slotów.

obojętnie jakie cuda byście nie wgrali, jest mało prawdopodobne że przyniesie to graczy. serwer tworzą ludzie a nie mody czy pluginy na nim wgrane. Trzeba grać, ogarniać burdel i pilnować żeby serwer działał w miarę stabilnie wtedy ludzie sami przyjdą. Większość najpierw sprawdza friends a potem serwery.

Przynajmniej ja wolę pośmiać się z demejdża na chujowej mapie niż drętwo fragwać na zajebistej

Link to comment
Share on other sites

z tego co się orientuję to na zlocie nie było nikogo od DR-a. Wszyscy z 4fun-ów i parę osób z tf2 więc proszę nie zrzucać winy na zlot

Była osoba która może włączać serwer i wyłączać, a tu serwer jakimś dziwnym trafem się wyłączył (podejrzewam Niceenooba)

Link to comment
Share on other sites

wy tu o zlotach i pierdołach ale trzeba poważnie pomyśleć nad tym ile serwerów trzymać a ile nie , nie ma sensu opłacać serwery i przy nich grzebać i tracić swój prywatny czas jak i tak nikt na nich nie gra. może rekin się wypowie ?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to był powód dla ,którego olałeś całą sprawę to jesteś idiotą. W tym momencie miałem możliwość to zrobić ,bo powierzono mi tą funkcję. Z resztą mialem wówczas rangę Technika i wystarczyło napisać. BRAWO.

O kurwa, idź do kościoła i na ambonie to wygłoś, Tak kurwa ciężko zajrzeć na statusy? Chyba kurwa było widać że serwer wylączony, to trzeba było włączyć...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.