Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Raport prac


Tytanowy Janusz
 Share

Recommended Posts

WItajcie.

W szeregach wch 5/6 dni temu pojawił się nowy mod tj. Zombie Mod plague 5.0.8 na który serdecznie zapraszam, wydaję mi się, że znajdą się osoby które zechcą ogólnie przeczytać ten temat.

Na serwerze przez te ostatnie dni sporo się zmieniło, piszę to po to aby Ci któzy siedzą na forum a serwer zm uważają za powietrze weszli i zobaczyli jak to wygląda.

Był problem z mapami, ale został rozwiązany (99,9% nie będzie crashy)

Zaden plugin nie koliduje ze sobą (raczej)

Modyfikacja Zombie (dobiega końca)

Modyfikacja Assasina/Snipera także dobiega końca, ale...

żeby to wszystklo sprawdzić musi wejść więcej osób (bywało i 7 playerów ale błąd mapy i crash serwera spowodował, że wszyscy uciekli...), serwer jest w fazie testów, będąc w 3 lub 4 osoby na serwerze nic nie zrobimy! Proszę o to aby ten kto chce wszedł na serwer o godzinie 20:00 (dzisiaj tj.15 listopada) i przyczynił się do rozwoju serwera. Ja będę na 100% im więcej ludzi tym więcej jesteśmy w stanie zobaczyć jezeli chodzi o modyfikacje zombie moda.

Uszanujmy pracę rekina który wypierdolił serwer w kosmos i wejdzmy, zagrajmy, zobaczmy jak to wygląda.... Nie bede sie chwalil ile to ja gram na ZM bo bajek nikt nie lubi już słuchać, ale takich rzeczy od kiedy ja gram nie widziałem... Sam fakt, że na dwóch trybach gry gra mroczna muzyka.

Bardzo starannie dobrane szczegóły, mapy oczywiście nie muszą szokować, ale wedle uznania mogę je zmienić na każde życzenie H@ lub graczy.

Jeżeli chodzi o mnie to proszę się nie walić sarkazmami w moją osobę, każdemu może się zdarzyć złe wgranie mapy, albo niewiedza że mapa jest zjebana,. Skąd mogę wiedzieć, że pluginy będą ze sobą kolidować? Chyba nikt tego nie wie...

Chciałbym podziękować osobim które "walczyły" o ZM a nie KZ czy GO. Tylko teraz jak już jest to grajmy, reklamujmy.

To chyba tyle z mojej strony.

ELO.

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, jako ,że już o tym wiedziałem dodam tylko jedno zdanie - Jak już wspomniał tytanowy dzisiaj zbieramy się o godzinie 20:00 i prosimy (jako opiekunowie i administracja) o to abyś Ty przemógł się co do ZombieMod i pomógł go wypromować.

Link to comment
Share on other sites

Tytoniowy pamiętaj że jak byś niepoświęcił swojego czasu na spamowanie żeby powstał ZM to by go niebylo no i też ogarniwles server tak jak rekin i to oznacza że server powstał dzięki tobie i rekinowi^.^

No i również zapraszam na server również sie z miła chęcią pojawienia. Jak wejdziecie na server napewno nie bedziecie żałować dużo śmiechu jest naprawdę niema tam czegoś takiego jak granie na frqgi sama zabawa naprawde polecam przesiadywanie servie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.