Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Przekierowanie Serwera JaiBreak


Recommended Posts

szukasz pluginu ,który przekierowuje. W amxx.cfg dopisujesz odpowiednie komendy ,a w nich zawierasz oczywiście IP i jeżeli będzie hasło to i hasło. Ten plugin oczywiście dopisujesz do pliku plugins.ini restartujesz serwer i powinno działać. Nie mam czasu Ci tego szukać.

Pukawka jest dobrym hostingiem i stabilnym nie to co Twój aktualny i postawiony we Francji. Obyś dał radę wszystkich graczy przerzucić to wtedy będę za tym aby ten serwer dalej trzymać. Skoro już jestem przy JB to chciałbym coś jeszcze napisać.

Jak dobrze wiesz serwer JB jest przepchany adminami, jest to serwer W-CH i jako Technik chciałbym mieć do niego dostęp w razie potrzeby zrestartowania czy zmiany mapy albo ewentualnie coś naprać (choć się za wiele na JB nie znam to w sprawie pluginów nie pomogę) więc hasło do FTP byłoby wskazane.

Ale to w późniejszym czasie, chodzi mi teraz głównie o sprawę administracji, proszę Cię Misiek abyś zaczął w końcu szukać bardzo odpowiedzialnych ludzi na to stanowisko. Jeżeli ja tam wejdę (czy ktokolwiek inny) nie chcę słyszeć pisków już przy ładowaniu mapy, to nie jest przedszkole ,a PEGI tej gry to 16+.

Sam w sobie mod jest charakterystyczny dla młodych graczy ale trzeba tam dobrej ręki aby to ogarnąć, przecież są takie serwery i sam na takich grałem gdzie w CT (jako prowadzący) byli tylko ludzie po mutacji.

Każdy admin na serwerze JB powinien być zarejestrowany na forum i jeżeli tego nie zrobi w przeciągu 2 tygodni powinien się pożegnać z tą funkcją. Niech zapamięta, że admina na W-CH dostaną osoby, które są charakterystyczne, ogarnięte. Nie chcę abyś zaraz zrobił jakąś restrykcję graczy, tylko w sposób stopniowy wraz z przeprowadzką opanował tą sytuację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.