Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kolekcjonerskie karty Steam


muffi_ice
 Share

Recommended Posts

Przyszedł czas na kolejny element Steama. Karty do zbierania i wymieniania się, niczym Pokemony. Wasz czas spędzony na graniu w gry na Steam nie będzie już kompletnie zmarnowany, bo teraz zostaniecie wynagrodzeni drobnymi, wirtualnymi upominkami.

Na razie wszystko jest w fazie beta (no a jakże by inaczej, w końcu to Valve).

Na razie wszystko jest w fazie beta (no a jakże by inaczej, w końcu to Valve). Aby zacząć zabawę należy dołączyć do oficjalnej grupy. A potem zacząć grać w grę. Akurat Tomb Raider się na razie nie kwalifikuje, ale: CS:GO, Dota 2, Half-Life 2, Portal 2, TF2 i Don’t Starve już tak.

Grając w powyższe gry będziemy dropili (dostawali) karty, tak jak czapki w TF2. Warto zaznaczyć, że każdy gracz, będzie miał możliwość znalezienia tylko połowy talii z każdej gry, co oznacza, że aby uzbierać cały zestaw będzie trzeba uruchomić swoje ukryte moce socjalne i wymieniać się z innymi ludźmi (to straszne!).

02.png?w=500&h=188

Po zebraniu całego zestawu kart z jednej gry, można je będzie skraftować w odznakę danej gry. To zupełnie jak w z tymi pierwszymi maskami halloweenowymi w TF2. Było 9 masek, dla każdej klasy, a potem wszystkie można było przerobić na jedną maskę Saxtona Hale’a. Albo z tymi kupkami popiołu, albo z węglami… no dobra i tak wiecie o co chodzi.

Podczas wytwarzania każdej odznaki będziemy dostawali jakiś prezent. Mają to być kupony na zniżki w sklepie Steam (to już widzieliśmy), a także tła na nasz profil Steam, bo teraz profile graczy będą miały zmieniony wygląd. Trzecią możliwą nagrodą będą emotikony!!! Wy będziecie mogli wysłać jakąś buźkę do kogoś na czacie, a on już nie będzie mógł… muahaha, czyste zuo.

03.png?w=500

A do tego dochodzą jeszcze punkty XP! Wasz profil Steam będzie levelował jak w grach RPG. Od teraz będziecie mogli sortować swoich znajomych wg ich stopnia doświadczenia w Steamie. Oddzielicie tych najlepszych pr0 użytkowników, od pospólstwa z zaledwie kilkoma punktami doświadczenia. A jak ktoś w ogóle nie będzie miał punktów to będziecie go mogli zwyczajnie wyrzucić (za to też są punkty?).

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na oficjalnej stronie aktualizacji:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.