Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Opis gry


Jaśnie Pan
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie.

Czy moglby ktos napisac taki artykul wprowadzajacy do gry? Niby Counter-Strike to Counter-Strike ale wedle 1.6 to tylko nazwa sie nie zmienila. Reszta niestety tak. Prosilbym o jakis ladny art poswiecony grze najlepiej waszego autorstwa omawiajacy bronie, wyposazenie, o co chodzi ze skrzynkami i skinami, dlaczego standardowo m4 nie ma tlumika, jak go zalozyc i tak dalej i tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Czwórką w lewo, szóstką w prawo, dwa do przodu, piątką skacz! Takie hasło przyświecało twórcom nowego Counter-Strike'a. Fabuła może być nieco zawiła, ale bardzo ciekawa. Hugolina i dzieci zostały porwane i tylko Ty możesz uratować rodzinę! Wcielając się w postać trolla Hugo przemierzasz galaktyki w poszukiwaniu tłumików do emczwórki, a jeśli zdobędziesz je wszystkie będziesz mógł niepostrzerzenie dostać się do kwatery Bombsajt-A, w której Twoja piękna(?) żona została przywiązana liną holowniczą do gromadki bachorów. W przypadku niepowodzenia zakładnicy giną od wybuchu ładunku c4, a w razie zwycięstwa przechodzisz do trybu minigry, w której przez 16 minut możesz zabawiać swoją żonę dowolnymi akcesoriami. Gra rozpoczyna się w okolicach Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie nasz główny bohater czytając horoskop napotyka na nierzucający się w oczy artykuł na temat porwań młodzieży oraz mężatek. Czując dziwną obawę o swoją rodzinę postanawia za pomocą swojego Samsuga Galaxy S6 połączyć się z telefonem stacnjonarnym w swojej siedzibie w Pruszkowie, aby pomówić z ukochaną. Jak się jednak okazuje jego służący został trzykrotnie zgwałcony, a następnie powieszony. Zostawiono również przy nim pewien list, który zawierał wskazówki na temat porwania. I tak Hugo wsiadając do swojego amarantowego Fiata 125p w wersji kombii, wyrusza w podróż swojego życia na ratunek najbliższym! Dopisek Global Offensive w najnowszym CSie wskazuje na zbliżającą się przeprawę przez góry, lasy, rzeki, jaskinie, morza, burdele, szosy oraz liczne familoki. System walki jest dosyć prosty, napierdalamy klawiszem enter aż do utraty przytomności, by nasz pasek skrillex został napełniony do maximum co sprawia iż uderzamy mocniej. Oręże to osobny dział, którego opisanie zajęłoby zbyt dużo czasu. W skrócie mówiąc mamy dostęp do maczet, noży, snajperki awp, karabinów M4A1, Famas, AK-47, MG-42, pistoletów typu Desert Eagle, HK USP 45, wielu rodzajów pussytoletu Glock oraz pozłacany Krwisty Jaszczomb produkcji ukraińskiej. Możemy także walczyć wręcz - do wyboru są różne sztuki walki od poznanego na ulicy kickboxingu, przez starodawne KungFu, które poznajemy podczas rozmów z mnichem z Filipin, aż po Dżudo, które wgrywa nam pewnien murzyn przez dyskietkę. Apropo skrzynek i skinów to tylko niepotrzebny dodatek, na którym twórcy nowego CS-a, firma EA Sport zbija fortunę na naiwnych gimnazjalistach. Reasumując gra Counter-Strike: Global Offensive jest to gra typu Massive Multipler Offline Real First Person Time Strategy z domieszką horroru, która przypadnie każdemu do gustu, a jej niska cena (45 Marek niemieckich) pozwala na dostępność nawet w krajach trzeciego świata.

Przepraszam że wbijam chuja w akapity, ale dziś wbijam chuja w akapity. Myślę że wyjaśniłem działanie gry i zapraszam do podboju świata Hugo na serwerach Wiejskiej-Chaty!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.