Jump to content
Sign in to follow this  
UrseK

Komp stacjonarny - help kurva ;(

Recommended Posts

Witam Panie i Panowie i Dzieci i Zwierzęta.

Dziś nietypowo, bo z prośbą o poradę. Mianowicie już od chyba 2 albo i 3 lat zmierzam w kierunku kupna czegoś pokroju stacjonarny, który ogarnie domowe studio muzyczne + pogram sobie bez jakiś większych problemów w cokolwiek co wymaga FPS. 

Podkurwiony dzisiejszym meczem (debiut) w CS:GO zwracam się do Was z prośbą o wirtualne złożenie czegoś co będzie jako tako grało. Budżet raczej skierowany -2k, także szału nie ma, ale chyba coś w tej cenie złożyć można. JAK NAJBARDZIEJ dopuszczam mniejsze kwoty jak i używane podzespoły (im mniej hajsu tym lepiej...).

Także ludziska, piszta jakie zestawienia polecacie, a może ktoś będzie zmieniał maszyne - to i bym się mógł dogadać. 

Zależy mi na tym, by w przyszłości mozna było dojebać do niego mocniejsze podzespoły - w miare upływu czasu i przypływu gotówki.

Z góry dzieki i licze na Was!

Drukarka HP.

deskwrit.jpg

Myślę, że pomogłem.

Zasilacz lepiej nowy kup bo to scierwo szybko sie pierdoli. Ja skladalem kompa w maju 2014r. 4tysiace (tak kurwa mama mi dolożyla) do tej pory zadnego problemu z nim nie mialem i jestem zadowolony. Jakby wyjebac z mojego kilka czesci i powstawiać tansze to moze do 2k bym sie zmieścił :D

do wymiany plyta glowna na jakas z 4ma slotami pamieci (uzywana)

Po co się nastawiać na 4 sloty? Rozumiem 2x PCI-e, ale sloty RAMu? Ja wiem, że standardy się zwiększają, ale kości razem z nimi - bez problemu i większych pieniędzy mona sobie kupić jedną albo dwie kości po 8GB, i chyba wiecej nie potrzeba obecnie do szczęścia. Zwiększy się standard potrzebny na nowe gry, to pewnie i będą kości 16/32GB :)

Thunder, zaplułem monitor przez ciebie :)

Thunder, zaplułem monitor przez ciebie :)

niejedna już mi to mówiła, laski ślinią się na mój widok

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.