Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

maro


Kadrian
 Share

Recommended Posts

http://bans.wiejska-chata.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:42546745&advType=steamid&Submit

Dzisiaj dostałem bana za to, że kampiłem przy respie tym samym ugrywając kolejne rundy dla naszej drużyny. 
Nie używałem żadnych bugów mapy itp (General Exploit of Game/Map/Server). Po prostu nie wychodziłem z okolic respa dopóki nie było bezpiecznie. W prawdzie ban trwał 10 minut, ale to nie było stosowne zachowanie z jego strony.

Link to comment
Share on other sites

Nie patrz na powód bana, bo po prostu wybrałem byle co, i tak wiedziałeś za co ten ban - równie dobrze mógłbyś mieć reason "hacking".

 

 

Po prostu nie wychodziłem z okolic respa dopóki nie było bezpiecznie

Gówno prawda. Nie wychodziłeś z okolic respa parę rund pod rząd od początku do końca rundy. Napisz sobie jeszcze na przyszłość ze trzy podobne tematy, bo jak będziesz grał w ten sposób to będę cię banował.

 

Przypominam że w regulaminie serwera zawsze były zapisy odnośnie gry dynamicznej i wypełnianiu celów mapy. Skoro już przypominam rzeczy oczywiste, dodam też że ORZEH TO KURWA.

Link to comment
Share on other sites

Widziałem, jednak jak tylko dostałeś w łapki awp, to nie ruszałeś dupy na 10 metrów od respa przez całą rundę. Masz kurwa grać dynamicznie, kampienie przez cała rundę będzie się konczyło kickiem lub banem.

Link to comment
Share on other sites

Mecze turniejowe rządzą się swoimi prawami. Tutaj mamy serwer 4fun. Nie widzisz różnicy, co? Mamy grać dynamicznie, i w miarę możliwości stosować się do celów mapy. Nie istnieje coś takiego jak "regulamin gry" impotencie umysłowy. Zamiast tego istnieje regulamin serwera, który możesz przeczytać tutaj: http://forum.wiejska-chata.pl/topic/6790-regulamin-serwera-csgo/

 

Faktycznie, temat można zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.