Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skargi EFI

KoBeR
 Share

Recommended Posts

w dniu dzisiejszym otrzymalem kolejne zgloszenie na Admina EFI 

sam doswiadczylem ze strony Efi-ego zachowania nie zawsze godnego admina. puszczanie muzy na wierzy z mikro na glosniku , slpaowanie ludzi oraz ostra wymiana zdan z innym administratorem forum. 

wiec pytam o rade koleow i kolezanki odpowiedzialnych za administracje jak i innych gracy czy w waszych oczach gracz EFI spelnia sie jako admin i ma posostac na tym stanowisku czy nie spelnia sie w tej roli i jednak bedzie lepiej jak pozostanie z nai jako gracz :)  

Jezeli ma byc pozbawiony funkcji ADMINA wpisujemy TAK 

Jezeli ma pozostac na stanowisku wpisujemu NIE 

ilosc komentarzy plus zdanie gory bedzie miala wplyw . mam nadzieje ze szybkiw zakonczenie tego o to tematu :) 

moje slowo teraz nie moze byc podane ze wzgledow religijnych :) a chcialem przypomniec ze jestem Ateista 

Ciężko powiedzieć, ponieważ gramy w różnych porach. Nie pamiętam jakichś szczególnie paskudnych zachowań z jego strony, co nie wyklucza możliwości ich istnienia. Cytując znanego polskiego idiotę "Jestem za, a nawet przeciw" czyli neutral.

Dla mnie na ten moment NIE. Jeśli chodzi o mnie to nie byłem świadkiem jakiś kolwiek strasznych zachowań w wykonaniu efiego :D  Ale slyszalem o takich przypadkach :D Jak dla mnie niech zostanie jeśli bd dobrze to niech zostanie a jak bd tak dalej to do odstrzału xd Czyli w skrócie jak dla mnie to dajmy mu szanse sie troche poprawić xd

szkoda ze sam efi nie pofatygowal sie na forum , widocznie po awansie na admina nie trzeba tu wchodzic ........ ( ostatnio widziany 7 kwietnia )

ostatnia szansa ale wisi na wlosku i to cienkim

zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.