Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Efi :)

ALP1N3
 Share

Recommended Posts

Gram sobie z kulturą na FFA po czym wbija Efi, przez vote była wybrana jakaś mapa, po jej załadowaniu on ją zmienił na de_mirage, ok spoko, potem  jakiś ziomek 2 razy powiedział że potrzebuje dropa, ten do niego "Zamknij już tą mordę", po tym go już nie słyszałem bo był alltalk off :)
Ok, potem zmiana mapy na aim_usp. Gramy sobie po czym on napisał "izi" to ja mu odpisałem "z kevlarem to nie padasz", kiedy my padamy na 1 shoota z każdej broni i wtedy się zaczeły wielkie burdy w moją stronę. zaczęły się wyzwiska typu "ty pizdo, ty silverze itp. potem już go zlałem niech se wyzywa. I jakiś inny vip mi powiedział że mam się do niego nie spinać bo on do mnie się normalnie zwraca (od kiedy wyzwiska są normalnym zwrotem do gracza ? do teraz nwm dlaczego taki cham ma Administratora, po za tym widzę że to nie pierwsza taka akcja. ). Powiedziałem mu żeby już siedział cicho i zapro przyjął na steam i zobaczył jaką mam range a dopiero potem wyzywał od silverów. Po czym przyjął zapro i napisał żebym grał na 100% a nie jak silver, wtedy mu napisem że przypomnę mu mirage, gdzie on miał 3:9 przez cały mecz, gdzie ja miałem chyba 25 na 7. Wtedy znowu wpadł w "trans" wyzwisk i po jakiejś chwili dostałem kicka, jeszcze po kicku wszedłem na serwer dowiedzieć sie kto wyrzucił to otrzymałem takie miłe słowa http://scr.hu/2jdl/xmbem

:)

Widzę że nie zasługuje na takową posadę :)

Administrator ma zawsze racje i chuj. 

Co prawda to prawda, ale bez przesady, no kurwa :)

Za dużo emotikonek "  :) " używasz, czyli za dużo cwaniakujesz 

Pojebaną macie logikę na tym forum, bo jeżeli sadzisz że używanie wszechnie dostępnych emotikonek to cwaniakowanie to jest lekka przesada, zreszta nie chodzi tu o mój styl pisania, tylko o "Admina" - Efiego.

Moge się założyć, że kick nie był bezpodstawny. A ty kolego musiałeś go pierwszy obrazic że tak zareagował.

Dobra nie wytrzymałem, muszę odpisać pod wami. Jeżeli "z kevlarem" to jest obraza i musiał tak zareagować to nie wiem po co tutaj wgl to napisałem.

Jeden mi pisze że za dużo cwaniakuje bo używam emotikonek, drugi że admin ma zawsze racje i chuj, a 3 że musiałem go obrazić. Zapraszam do logów i od kiedy zaczęła się sytuacja, początek mapy ;)

Pierwsza sprawa, to muszę powiedzieć że niezły z ciebie cwaniaczek, jaki to ty nie jesteś dobry, drugą sprawą jest to, że efi przesadził, ja już mówiłem miech temu, że dostaje ostatnią szansę, poczekamy jeszcze na zdanie rekina.

DeveL@

Jeden mi pisze że za dużo cwaniakuje bo używam emotikonek

no widzę, że nie skumałeś