Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Efi :)


ALP1N3
 Share

Recommended Posts

Gram sobie z kulturą na FFA po czym wbija Efi, przez vote była wybrana jakaś mapa, po jej załadowaniu on ją zmienił na de_mirage, ok spoko, potem  jakiś ziomek 2 razy powiedział że potrzebuje dropa, ten do niego "Zamknij już tą mordę", po tym go już nie słyszałem bo był alltalk off :)
Ok, potem zmiana mapy na aim_usp. Gramy sobie po czym on napisał "izi" to ja mu odpisałem "z kevlarem to nie padasz", kiedy my padamy na 1 shoota z każdej broni i wtedy się zaczeły wielkie burdy w moją stronę. zaczęły się wyzwiska typu "ty pizdo, ty silverze itp. potem już go zlałem niech se wyzywa. I jakiś inny vip mi powiedział że mam się do niego nie spinać bo on do mnie się normalnie zwraca (od kiedy wyzwiska są normalnym zwrotem do gracza ? do teraz nwm dlaczego taki cham ma Administratora, po za tym widzę że to nie pierwsza taka akcja. ). Powiedziałem mu żeby już siedział cicho i zapro przyjął na steam i zobaczył jaką mam range a dopiero potem wyzywał od silverów. Po czym przyjął zapro i napisał żebym grał na 100% a nie jak silver, wtedy mu napisem że przypomnę mu mirage, gdzie on miał 3:9 przez cały mecz, gdzie ja miałem chyba 25 na 7. Wtedy znowu wpadł w "trans" wyzwisk i po jakiejś chwili dostałem kicka, jeszcze po kicku wszedłem na serwer dowiedzieć sie kto wyrzucił to otrzymałem takie miłe słowa http://scr.hu/2jdl/xmbem

 

  :)

Widzę że nie zasługuje na takową posadę :)

 

Administrator ma zawsze racje i chuj. 

Co prawda to prawda, ale bez przesady, no kurwa :)

Za dużo emotikonek "  :) " używasz, czyli za dużo cwaniakujesz 

Pojebaną macie logikę na tym forum, bo jeżeli sadzisz że używanie wszechnie dostępnych emotikonek to cwaniakowanie to jest lekka przesada, zreszta nie chodzi tu o mój styl pisania, tylko o "Admina" - Efiego.

Link to comment
Share on other sites

Moge się założyć, że kick nie był bezpodstawny. A ty kolego musiałeś go pierwszy obrazic że tak zareagował.

Dobra nie wytrzymałem, muszę odpisać pod wami. Jeżeli "z kevlarem" to jest obraza i musiał tak zareagować to nie wiem po co tutaj wgl to napisałem.

Jeden mi pisze że za dużo cwaniakuje bo używam emotikonek, drugi że admin ma zawsze racje i chuj, a 3 że musiałem go obrazić. Zapraszam do logów i od kiedy zaczęła się sytuacja, początek mapy ;)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza sprawa, to muszę powiedzieć że niezły z ciebie cwaniaczek, jaki to ty nie jesteś dobry, drugą sprawą jest to, że efi przesadził, ja już mówiłem miech temu, że dostaje ostatnią szansę, poczekamy jeszcze na zdanie rekina.

 

DeveL@

Link to comment
Share on other sites

Jeden mi pisze że za dużo cwaniakuje bo używam emotikonek

 

 

no widzę, że nie skumałeś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.