Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Serwer ruszył

Jaśnie Pan
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj zakończyłem ogólna konfigurację serwera.

Jak na pierwszy dzień zaliczyliśmy max w postaci 16 graczy. Serwer ma potencjał, dużo czasu mu poświęciłem i liczę, że zwróci się to z nawiązką w postaci graczy.

Mocne strony:

- ciekawe modele

- skrzydla dla zombiakow

- sklep z itemkami

- nemesis

- ja

- 21 slotow

- laserminy

- Vadal

Bolączki:

- malo map

- niektore sa strasznie chujowe

- ogolnie dostepne na workshopie czy gamebanana mapy sa do... no daleko im to tych z zm 1.6... przydalby sie mapper (devel@ wierze w Ciebie!)

- brak dzwiekow zombi, bede musial napisac plugin

- brak administracji

- malo graczy (jeszcze) ale pojdzie latwiej niz z DM

TODO:

- plugin z odglosami zombi

- plugin z roundsoundami

- przetestowac miny czy nie są zbyt op

- zapelnic serwer graczami i adminami

- plugin vip (podwojny skok dla humana, wiecej creditow, jakies specjalne modele dla postaci)

- jak bedzie mi sie chcialo to moze napisze tryb survivora i snipera

- ustawic ambience na rundach z nemesisem na jakis chujowo-straszny i calkowicie zgasic swiatlo na mapie, tylko flary <3

- ogolnie jestem zadowolony z siebie, bo ten mod jest tak chujowy w konfiguracji pod csgo ze masakra... nie dziwie sie ze tak malo serwerow go ma

- wgrac plugin z uchwytami www czyli !komenda -> motd

- WGRAC JAKIES ELEGANCKIE MAPY !!!

- znalezc opiekuna (a moze Opiekunka MISIA?)

- pomyslec nad mapami ZOMBIE ESCAPE (problematyczneo tyle, ze musza byc na nich wylaczone boty... ale da sie to ogarnac)

***update***

- Napisalem cos, co wyrowna nieco rozgrywke na niektorych mapach, to znaczy umozliwi zombi zarazenie kiedy nie ma jakiejkolwiek mozliwosci wejscia do kampy. Jutro przetestujemy i ustawimy.

Najpierw pomozcie go rozkrecic, ja w tym tygodniu musze  przeczytac blisko 30 artykulow i napisac streszczenie badan kazdego z nich wiec... bede mial malo czasu. No kurde wczoraj 16 osob gralo w szczycie, dzisiaj slabo strasznie. Dajcie troche z siebie no :<

***update***

- miny zabieraja hp (zarowno laser jak i sama mina przy wybuchu)

- mina nie dodaje ani kasy ani ammopakow

- zmienilem tez system dodawania ammopakow, teraz nie dostaje sie 1ap za 8 hitow ale 1ap za tysiac obrazen - a wiec celowac w glowe! :)

Wydaje mi sie, ze teraz rozgrywka wreszcie nabierze sensu.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.