Jump to content
Sign in to follow this  
Rebik

Windows 8, wieczne błędy, błędy i ... a tak - błędy.

Recommended Posts

Otóż mam laptopa ASUS.. najgorszy nie jest.. 8GB.. gdy go kupiłem był na nim W8 (można się domyślić, że W to Windows, a łatwiej mi używać skrótu). Wszystko było ok, zaktualizowałem go do W8.1. No i pewnego pięknego dnia wywaliło mnie błąd na niebieskim tle: KOMPUTER NAPOTKAŁ PROBLEM. Myślę sobie: no luz, każdy ma problemy. Te procenty naprawy tam szybko leciały, ale nie chcę się uruchomić i sytuacja, mam do wyboru odpowiedź a) czyli usunąć system (czy jakoś tak..) b) usunąć wszystkie pliki z komputera i przywrócić wszyściutko domyślnie

oraz zbawicielska opcja c) Odśwież, która gó*no za przeproszeniem dawała. Jak mi usunie system, czy coś to tam pisało to nic nie zrobię, bo nie umiem, jak mi przywróci stan domyślny to wszystko stracę, no ale trudno, bo oczywiście Odśwież nie działa.

No i teraz zaczęła się akcja. Przywróciło mi z powrotem do W8. I od tamtej pora każda próba aktualizacji (a są automatyczne co 2 dni, a sam system jest na tyle zje*any, że nawet jak wyłącze WSZYSTKIE aktualizacje to i tak się robią). I za każdym razem kiedy ten sztos się wyłącza np. na mm, uruchamia się od nowa i przez mniejwięcej 10 min jest pobieranie aktualizacji. Przez kolejne 10 jest Konfigurowanie aktualizacji, a przez kolejne 90 minut (mówię tutaj serio) jest BŁĘDNA AKTUALIZACJE, WYCOFYWANIE. No i to się tak usuwa i wgrywa dopóki komp się bodajże 3 lub 4 razy wyłączy i potem uruchamia się normalnie, ale oczywiście bez aktualizacji. Oczywiście system nie podlega gwarancji, a na format zwyczajnie nie chce mi się go oddawać. I tu pytanie - czy jest jakaś możliwość, żeby to rozwiąząć? Bo jedyne co mi mówi Google to taktyka z W95 - wyłącz i włącz - może zadziała. Jeśli nie ma rozwiązania niestety muszę oddać biedaczka do formatu, ale to nie jest mi tak w 100% na rękę.

I przepraszam, że tak owijam w bawełnę, ale jak jestem śpiący to wtedy dopiero mam natchnienie :D

Dzięki, z góry. Pozdrawiam! Strzała!

Możliwe błędy, bo jak wcześniej pisałem jestem śpiący gdyż jest 15 po 00:01. :)