Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Recommended Posts

Siema , z powodu tego iż ostatnio dwóch adminów za gimbusiarskie wygłupy straciło administratora ja i mój kolega Riko piszemy podania aby zająć miejsca Króla Lasu i _Cytryna_ . Chce odrazu wspomnieć że zanmy wiejską chatę juz od 3 lat i jesteśmy ograniętymi osobnikami i graczami .

Nick: [G].PolskiVersus lub (PolskiVersus bo przydomek chyba nie jest ważny)

Wiek:16 lat

Liczba godzin w TeamFortress2: 927 h

Znajomość sourcemoda i panelu admina : szczerze 4/10 ale luz Luigi100 i Riko (moi koledzy) pomogą mi to ogarnąć , szybko się ucze :)

Mikrofon:Tak

Po mutacji:Tak

Czy miałbyś ochotę wspomóc serwer pieniężnie : Raczej nie ale jakbym musiał to tak

Doświadczenie w adminowaniu na innych serwerach : Miałem 2 razy moda na innych serwerach tf2 i na jednym adma , ludzie na mnie nie nażekali bo byłęm miły i ogarnięty jednak straciłem posady bo przestałem chwilowo grać w TF2(4FRAGERS i Woobry)

Dlaczego akurat ja : Jestem weteranem tego serwera , jestem jednym z użytkowników w topce w rankingu , jestem osobą miłą i potrafię zrozumieć ludzkie problemy , 1,5 roku temu jeszcze uspokajałem dzieciarnie na wiejsiej groźąc banem xDDD (oczywiście to były tylko groźby bez konsekwencji jednak był bardzo skuteczne) , Duża liczba osób mnie zna i wie że jestem uczciwy i miły , używam siły (przemocy , banów , wyciągam konsekwencje) tylko w sytuacjach koniecznych takim działaniom , I CHYBA JESTEM WYJĄTKOWY :D , Mój profil steam do kontaktu i obejrzenia co tam mam :http://steamcommunity.com/id/polskiversus/. Myśle że się jaknajbardziej nadaję i wiele osób to potwierdzi ;) .

~Z poważaniem PolskiVersus

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.