Jump to content
[[Template core/global/global/lkeyWarning is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

ABC BAN

ABC
 Share

Recommended Posts

Witam.

Dostałem bana za obrazę admina Przystojny Rekin choć nic do nie go nie mówiłem :)

Graliśmy na mapie westwood i dostawaliśmy baty było 3vs 4 po stronie ct grałem :)

Jaki małolat prosił by rekin do nas doszedł to powiedziałem by "przestał  pierdolić  i zaczął kurwa grac"

W końcu server bez cenzury :)

Admin musi chyba uszy nowe kopić   :)

No nie i jeszcze ban na 1tydzien a własnie kod na vipa wysłałem hahah :D

Trzeba będzie iść na policje 

Sprawa z tego co pamiętam i co mogą potwierdzić ludzie grający na serwerze, ty zacząłeś do mnie się odzywać wulgarnie, zapytałem wtedy czy to było skierowane do mnie (w regulaminie jest napisane ze kłótnia jest akceptowalna przez administracje, kiedy oboje czerpią z niej przyjemność), zacząłeś dalej rzucać obelgami w moją stronę to Cie zbanowałem.

ok, miło z twojej strony że przeprosiłeś, sam już dokładnie nie pamiętam jak było, ale myślę że i tak było by lepiej gdybyś wtedy wrzucił bardziej na luz ;p skrócę Ci bana do 2 dni, zaraz po tym dostaniesz tego vipa i będzie się liczył od dnia unbana, myślę że temat można powoli zamykać ;) jeszcze bym poprosił twoje steam ID żebym miał jak tego ub dać :D A na przyszłość powiedz mi że gracz bez mutacji Cie irytuje. to mute powinien załatwić sprawę ;) Zdrówka :>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.